Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
FIB
Suspect ID
0
Date of violation
Dec 9, 2021
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/JTeVsEc

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Bila pljacka prodavnice i fib je zaboravio da skine prepreku posle pljacke proslo puno vremena
video ovo kad kreno do market koji se nalazio na auto put kreno u prodavnicu da kupim 2 pastete i hleb a i drugi su pricali kako stoji od kad je bila pljacka danas i niko nije pomerio to.
 
Last edited:

Srboje

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Sep 7, 2021
Messages
48
I sada ne znas kakva je pasteta strasno ja bi ovo banovo sve
 

marendaKraljevic

Player
Player
Joined
Sep 27, 2021
Messages
6
Ja sam otiso tamo da kupim 2 metra drva (nema jeftinija prodavnica jbg) i nisam mogo ni izaci koliko mi je smetala ta blokada i to jos bas pored vrata gde moram izaci sa drva na ramena i zato mislim da zasluzuju kasnu sto mi ometaju kupovinu i gradnju moje kucice.
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Kakav si ti legenda :D Odakle ti da su FIB ove barikade? Ja cu ti reci da nisu jer sam svima ukinuo da niko ne moze da postavlja barikade sem hi comanda a niko od nas nije bio tada tu! Pozdrav
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Barikada nije od FIB. trazite log da vidite cija je. Nemojte da lupetate gluposti...
 

Kira DeCali

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 7, 2021
Messages
785
Zalba je odbijena.
  • Niste ispravili greske.
  • Niste prilozili dovoljno dokaza da se moze utvrditi da je FIB barikada u pitanju.
Uprkos svemu tome, FIB,NG,SAHP ce dobiti verbalno upozorenje zbog incidenta.

Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom