Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11021
Players nickname
igor furlan
Administrators nickname
muja simba
Date
Dec 21, 2022
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/maShKC8

igor_furlan

Player
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
91
Kao što vidite čovjek je bio kažnjen za P.Z.Z 1.1 sto je kazna warn i kao prvo adminstrator pod imenom muja simba iako je naslov krivo napisan jer nije demorgan za to pravilo nego je warn on je i dalje odlucio pregledavati žalbu iako je naslov krivo napisan uostalom on prica kako je liku dao upozernje od 5 sekundi ali nigdje se ne opravdava za ono sto je bio kaznjen stoga zasto je adminstrator prihvatio ovu zalbu? uostalom da ne pricamo koliko puta sam sreo igrace koji znaju administratore uzivo Approved - Fail RP P.Z.Z. 1.1 I 25893 Approved - Demorgan za P.Z.Z 1.1 | Teo triwodo
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,497
Apsolutno je moja odluka da li cu prihvatiti naslov kakav jeste ili ne, samim tim nema smisla da se to uopste pominje. Gdje sam ja rekao da je admin pogrijesio? Moja je odluka da li cu prihvatiti zalbu ili ne.
"uostalom da ne pricamo koliko puta sam sreo igrace koji znaju administratore uzivo" Super za vas da ste to culi, nisam siguran kakve to veze ima sa tom zalbom. Ako jos uvijek imate neke nejasnoce napravite novu zalbu za mog chief admina pa ce vam on dati svoj odgovor
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom