Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Fail RP,TK,Fear RP,overava bez razloga | ID:2741,5954,10638.

Status
Not open for further replies.
Your ID
3214
Players nickname
Akara Slavnic
Suspect ID
2741 5954 10638
Date of violation
Dec 12, 2021
Time of violation
18:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=1qniq_wKo2s

Akara

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
14
U pitanju je bila duga potera posle pljacke, pretpostavka da im je nestalo gorivo izlaze iz auto, kolege i ja jednog ranimo kojeg ja dizem kao sto se vidi.
U medjuvremenu stize njima ispomoc, mene ubiju a svog saigraca (koga sam podigao) ubiju jos se cuje da se i znaju i overavaju ga. Osoba je pregovarala sa drugom na pljacki koja bezi ka planinama taj deo nisam uploadovao jer nema veze sa ovom situacijom vec da su bili pregovaraci i verovatno visoko kotirani u organizaciji, moguce i da je sef bio cim su ovo uradili. Pokvarili nam RP i ko zna sta bi smo sve saznali o njima IC, moguca racija sa Fibom itd itd, veoma nekorektno, mogao bi da redjam jos failove koje su prouzrokovane ovim ubijanjem saigraca.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
FailRP i FearRP se ovde nigde ne vidi, ja sam mojim clanovima dojavio mesto pre mog padanja i stavljanja lisica tj dok sam bio jos u kolima.
Kao drugo TK se vidi da je nepotrebno u ovoj situaciji posto na mom POV-u mozete videti a i ovde da nas prate samo 2 ili 3 clanova drzavne organizacije dok je mojih naoruzanih do zubi clanova doslo 4,5 pored nas dvojice, ne razumem zasto bi bilo potrebe da on mene ubija ili dovrsava kako god? Decko je uradio to nesvesno, posto je odradjeno nesvesno i sasvim slucajno ja se izvinjavam zbog toga ali ponavljam jos jednom da nije bilo potrebno posto je bilo samo dvoje troje clanova drzavne organizacije u ovoj jurnjavi na ovom mestu, ! Hvala :)
 

Akara

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
14
Ovo je uradjeno svesno tacno se vidi da ga je odvalio u glavu, trazis izgovore barem ako ste uradili gluposto onda priznaj. Ceo video imam kako bezite sa zentornom kao da je lada niva i govorite svasta, sta radite retardi i takve stvari. Fear rp jeste je se tvoje kolege ne boje za tvoj zivot vec te ubiju lagano i jos te dovrse ajde da upucas slucajno, ali u glavu pa jos dovrsis, kako mene niste dovrsili slucajno? okolo su bili fib,sahp njih 10+ stizali na pojacanje pali bi ste 100%. Kako nije fail rp sve sto ste uradili je fail, cela situacija je pogresna. Pogresili ste debelo, nekorektno skroz, eto sam kazes da su tvoji ljudi znaci sef si, i plasio si se da ces pasti i pokvaris rp samo da slucajno ne bi istpostovao RP, ne shvatas da nije bitan ishod situacije, bitan je RP covece. P.S. kao sto rekoh ceo video posedujem kada je stigla podrska sa svih strana...
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Brate nije potrebno da baronišeš stavi svoj POV i za ostalo slobodno ja ću i za ovo i za sledeće bez okakvog problema i videćemo dal je po tvojoj priči. Kad ne može lep RP sa vama da se napravi onda mora ovako na žalost..
 

Akara

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
14
Ako si se usudio da komentarises, onda prihvati i kontrakomentar. Snimak je postavljen i dovoljan, a o kakvom Rpu tu ti pricas to nikome nije jasno, upravo sam to hteo da ti objasnim da si pokvario RP samo da bi se izvukao od kazne IC...ako zelis dalje da komentarises daj nesto barem sto malo smisla i logike.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
249
Svaka cast Akara. Sve se vidi koji je ovo Fail RP.

Ne mozes DM, lepo pise u pravilima ako nemas razloga po RP.

Jedini razlog ovde je Abuse, da se pojavi u bolnici slobodan.

Akara je ogledalo LSPD i drago mi je da server ima ovakvu policiju
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Kakav DM spominješ dečko? O kakvoj bolnici pričaš? Molio bih administratore da reše offtop komentarisanje. Hvala.
 

Akara

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
14
Nije on decko, prvenstveno bi trebao da imas osnovnu kulturu obracanja pogotovo preko foruma zvanicno gde se vidi trag. Kako mozes nekoga koga ni ne znas da zoves ''decko'' a mozda bi mogao tata da ti bude, ocigledno ne shvatas sta se dobadja niti razumes osnovna pravila igre a o kulturi obracanja ni da ne pricam. Neka admini odluce lepo sam te zamolio ako nemas nesto pametno da dodas u svoju odbranu onda bolje ne govori nista.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Pa jel devojčica? Nije. Što znači da je dečko, čovek isto ti dođe to ne nije ni blizu nekulture. Što se tiče žalbe on nema potrebe da se ubacuje u neku žalbu u koju se on ne spominje, za to se dobija ban na forumu pošto očigledno ne znaš ja ću da ti objasnim. A što se tiče ostalog ja sam svoju žalbu na vas stavio tamo možeš da vidiš sve od A do Š od početka pljačke do kraja, ja ovde ništa nisam kriv zato što ponavljam: Nije bilo potrebe da on ubija i završava ili ti da odradi TK zato što smo bili brojniji od vas, moji momci su došli naoružani do zuba i javljeno im je pre nego što sam pao od strane vas, dečko je uradio to nesvesno na adminima je da odluče jel će ga kazniti za TK ili neće on je to na svoju ruku nesvesno uradio. Sportski pozdrav!
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
FailRP i FearRP se ovde nigde ne vidi, ja sam mojim clanovima dojavio mesto pre mog padanja i stavljanja lisica tj dok sam bio jos u kolima.
Kao drugo TK se vidi da je nepotrebno u ovoj situaciji posto na mom POV-u mozete videti a i ovde da nas prate samo 2 ili 3 clanova drzavne organizacije dok je mojih naoruzanih do zubi clanova doslo 4,5 pored nas dvojice, ne razumem zasto bi bilo potrebe da on mene ubija ili dovrsava kako god? Decko je uradio to nesvesno, posto je odradjeno nesvesno i sasvim slucajno ja se izvinjavam zbog toga ali ponavljam jos jednom da nije bilo potrebno posto je bilo samo dvoje troje clanova drzavne organizacije u ovoj jurnjavi na ovom mestu, ! Hvala :)
nemoj da se izvlacis, priznaj da i sami fejlate iz dana u dan veliki broj puta ... Ovo je samo jedan od mnogih vasih fejlova koje pravite tokom jednog dana.ZZZZ
 

Aleksa Starcevic

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
99
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam da Prihvatim ovu žalbu.

ID 5954 ce biti kaznjen zbog PG
ID 10638 ce biti kaznjen zbog PG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom