Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12851
Players nickname
Dzouni Don
Suspect ID
27170
Date of violation
Dec 27, 2022
Time of violation
14:44
Proofs
https://youtu.be/mgZff2NiO8c

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
A ko si ti?

I tebi mater jebem
Koji si ti lik ali ti i dalje nastavljaš. Interesantno je kako ti se i dalje vrijeđaš bezobzira na sve i imam osjećaj da je 10-ogodišnje dijete razumije od tebe ali ajde nema veze neka ti bude
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Koji si ti lik ali ti i dalje nastavljaš. Interesantno je kako ti se i dalje vrijeđaš bezobzira na sve i imam osjećaj da je 10-ogodišnje dijete razumije od tebe ali ajde nema veze neka ti bude
ma i dalje ti jebem mater u pičku...
od kud da ja znam ko je sišo sa sise ko još sisa?

a ova administracija 12 dana treba da odrade svoje obaveze niko forum ne gleda..
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Koji si ti lik ali ti i dalje nastavljaš. Interesantno je kako ti se i dalje vrijeđaš bezobzira na sve i imam osjećaj da je 10-ogodišnje dijete razumije od tebe ali ajde nema veze neka ti bude
i od kud ovaj tvoj sto je jebo cjelu familiju i sestre nevine zna da mu je familija ziva uopce i dal to smije reci.. i zna li koliko ima godina taj sto mu je to napisao??

brini se o onome sto je tvoje pusti tuđe.. pricaj sa tim majmunom sto se druzi sa tobom svaki dan tamo sto je to napisao i kome je napisao pusti mene ovdje da jebem majku sad svima kad ste to trazili
 

Amback Gambino

Nikad nikom nisam rek'o da te nikad nisam ček'o
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
319
Zalba zakljucena, dokazi nisu dostavljeni na vrijeme

ID 27170 ce biti kaznjen zbog Pravila Dogadjaja 1.7
Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom