Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32709
Players nickname
Luca Lucciano
Suspect ID
20339
Date of violation
Dec 30, 2022
Time of violation
20:02
Proofs
https://youtu.be/kELVUwQlXJM

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
- Luca moze uzimati mito do 100.000$

Mozes uzimati mito a ne traziti. U biografija nisi napisao to, sto znaci da failaš. Neznam tu za kakav rp2win pišeš i za kakav fear kad ceo RP vodiš u fail kako bih izvukao pare 50K ti i tvoji kolega. U ceo POV samo failaš.

Vidi se da neznaš da sastaviš priču i tu treba da ti se skine obe biografije.
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
- Luca moze uzimati mito do 100.000$

Mozes uzimati mito a ne traziti. U biografija nisi napisao to, sto znaci da failaš. Neznam tu za kakav rp2win pišeš i za kakav fear kad ceo RP vodiš u fail kako bih izvukao pare 50K ti i tvoji kolega. U ceo POV samo failaš.

Vidi se da neznaš da sastaviš priču i tu treba da ti se skine obe biografije.
vidi se da si forum warrior
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Moze uzimati mito do 100k... Znaci nudi mu opciju da mu fino plati ako ima straha za svoj zivot. Sto znaci da mu da mito da ga ostavi na zivotu... Fail od zalbe al hajd....
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
149
jel to pd sme uzimati pare tako od svakog koga uhapsi stalno ili recimo 1x u danu jer ako moze stalno ja cu stalno hapsiti i uzimati po 100k realno ez money lagano se biografija napravi :D pitam samo nisam upoznat sa tim..(mislim na to da policajac koji ima biografiju uzima 100k od svakog koga hapsi)
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
jel to pd sme uzimati pare tako od svakog koga uhapsi stalno ili recimo 1x u danu jer ako moze stalno ja cu stalno hapsiti i uzimati po 100k realno ez money lagano se biografija napravi :D pitam samo nisam upoznat sa tim..(mislim na to da policajac koji ima biografiju uzima 100k od svakog koga hapsi)
Po drzavnoj org ide 5 korumpiranih biografija i personalna ti ne vrijedi za organizaciju a biografiju koju prvo treba lider da odobri i ako je napisana u pravilnom formatu onda gojkovic odobrava... Ne mozes ti uzeti od lica 100k da ga ne uhapsis i onda ga pustiti jer po IC ne smiju znati da si korumpiran jer ako imaju dokaze hapse te i povlaci ti se biografija a isto tako ukoliko zajebes stvar i prekrsis pravilo servera vezano za biografiju povlaci ti se... Mozes ti stalno msm al nece ti neko dat 100k da ga ne uhapsis zbog neke gluposti a kad je vec saznao da si korumpiran moras ga ubiti i slomiti kamericu inace po IC-u te se sjeca... Nije to samo uzmi napisi biografiju i forsiraj je stalno, trebas prvo malo nauciti kad sta i kako s kim mozes jer je vrlo lahko zajebat stvar a ti si taj koji bude kaznjen a ne organizacija. Eo ti moja pa vidi kako izgleda Approved - NG Korumpirana Biografija | Sanchez Gestappo | 28633
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
149
potrosio si 1000 reci a nisi prvo procitao sta sam napisao znam ja kako to sve ide ja sam samo pitao da li pd tj covek sa biografiom sme od svakoga da trazi pare tj 100x u danu npr. to sam ja pitao...
nebih ja trazio 100k npr hapsis coveka za 300metaka kod sebe i 2-3 puske odvedes ga negde dogovorite se 20k ubijes ga i mirna bosna sto se kaze :D svako ce dati pre 20k nego lezati npr 1h :D
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
potrosio si 1000 reci a nisi prvo procitao sta sam napisao znam ja kako to sve ide ja sam samo pitao da li pd tj covek sa biografiom sme od svakoga da trazi pare tj 100x u danu npr. to sam ja pitao...
Ma ja sam ti uratko objasnio nije mi frkica, smije sto ne bi smio traziti jer stavis oruzije na glavu i on ako ne plati krsi fearrp zovnes admina i momentalno se to rijesi a ova ce zalba biti odbijena na kraju😂
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom