Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13560
Players nickname
Armani_Navarro
Administrators nickname
Ivkezz_Obama
Date
Aug 16, 2022
Time
00:00
Proofs
https://www.mediafire.com/file/ee8grh3p48x8iot/IMG_20221231_214859_219.jpg/file

Armani Rokafela

Player
Player
Joined
Feb 16, 2022
Messages
18
Eh ovako ponavljam po 2. Put ovo se desilo kao sto mozete vidjeti prije skoro 4 i nesto mjeseca. Tada sam bio presao na drugu platformu(FiveM) i odjednom mi dolazi poruka da sam dobio ban a nisam imao kontakta sa Grandom nikako. Tako da ako nije problem molio bih za unban i obecavam vam nece se ponavljati. Vec sam se javio Abrahamu na discordu, cime sam dobio poruku cekaj odgovor na forumu a prosli thread mi je zakljucan tako da postavljam ovaj drugi.



I sretna nova godina svima❤️
 

Lazar Vave

Player
Player
Joined
Dec 17, 2022
Messages
62
Eh ovako ponavljam po 2. Put ovo se desilo kao sto mozete vidjeti prije skoro 4 i nesto mjeseca. Tada sam bio presao na drugu platformu(FiveM) i odjednom mi dolazi poruka da sam dobio ban a nisam imao kontakta sa Grandom nikako. Tako da ako nije problem molio bih za unban i obecavam vam nece se ponavljati. Vec sam se javio Abrahamu na discordu, cime sam dobio poruku cekaj odgovor na forumu a prosli thread mi je zakljucan tako da postavljam ovaj drugi.



I sretna nova godina svima❤️
Srecna nova godina
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom