Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 6.15 , Fear RP , DM , PG | 12810

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5205
Players nickname
Gucci Coochie
Suspect ID
12810
Date of violation
Jan 1, 2023
Time of violation
17:07
Proofs
https://youtu.be/y4QPCDnt-7o

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Fear RP - Bilo je 1 vs 3 svi smo imali puske
DM - Napao nas je u gradu van ghetto zone i autoputa
PG - Vozio je jugulara bez offroad guma po livadi
Napomena: Bio sam na bubici (discord) ali sam mutirao mikrofon i slusalice kao sto mozete da vidite u gornjem levom uglu na klipu
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
kao sto se moze videti na snimku, jedan covek je imao pusku, a ja sam na sebi imao pancir i pusku, nisam ih dirao prvi su dosli da prete i prvi su zapucali. vozio sam auto po livadi sto je moguce sa ovim autom, nisam po planini vozio tako da to nije pg. Jos ti u sred rp situacije koristis non rp chat. Hvala
 
Last edited:

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Psotavi video od citave situacije, i posle toga kad ste ponovo na mene pucali. Ako necete, postavicu ja
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
sto lazes da nemas kad si trimovao video, znaci da imas jos samo ne smes da okacis celu situaciju jer hoces men ida smestis koji sam stajao sa kolima tu dok sam u glavi radio nesto, sklonio se sa puta.. Dosli tu iskurcili se i poceo me pucati ovaj vas kad sam izasao iz auta i normalno da cu da vas pobijem. U toj situaciji samo 1 je imao pusku kao sto vidis na tvom povu. ovde samo ti mozes dobiti za MG demorgan i warn na porodicu za 6.15 jer vas je bilo 3.
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Fear RP - Bilo je 1 vs 3 svi smo imali puske
DM - Napao nas je u gradu van ghetto zone i autoputa
PG - Vozio je jugulara bez offroad guma po livadi
Napomena: Bio sam na bubici (discord) ali sam mutirao mikrofon i slusalice kao sto mozete da vidite u gornjem levom uglu na klipu
jel je realno da si ga toliko ispromasivao?
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
sto lazes da nemas kad si trimovao video, znaci da imas jos samo ne smes da okacis celu situaciju jer hoces men ida smestis koji sam stajao sa kolima tu dok sam u glavi radio nesto, sklonio se sa puta.. Dosli tu iskurcili se i poceo me pucati ovaj vas kad sam izasao iz auta i normalno da cu da vas pobijem. U toj situaciji samo 1 je imao pusku kao sto vidis na tvom povu. ovde samo ti mozes dobiti za MG demorgan i warn na porodicu za 6.15 jer vas je bilo 3.
Druze moj ti tvrdis da si radio nesto u glavi...Da sam ja bio na tvom mestu i da sam radio nesto u glavi i da sam stao van puta do necijeg poseda i da me neko pita sta radim ne bih se raspravljao a kamoli cekao da mi neko broji da se sklonim sto znaci da nije tacno da si radio nesto u glavi nego si namerno tu dosao kao i inace sto to radite ti i tvoja ekipa koja je vec bila kacena od strane mene a i opet ce jer ste i danas upadali u dvoriste i ubijali... a za fear rp cim si pucao po njima svi su povadili puske sto i dalje znaci da radis fear rp jer su svi 3 bili u svesti u trenutku kad si zapucao i istog momenta su svi izvadili puske a cak i da tvrdis da nije tacno a vidi se u pov-u svakako je cinjenica da si uradio gp.6.15 jer si prvi zapucao
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza trenutno Ne mogu zakljuciti ovu žalbu.
  • Dostavite duži pov od početka ove situacije i kraja.
  • Imate 10h da to učinite.
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
196
Fear RP - Bilo je 1 vs 3 svi smo imali puske
DM - Napao nas je u gradu van ghetto zone i autoputa
PG - Vozio je jugulara bez offroad guma po livadi
Napomena: Bio sam na bubici (discord) ali sam mutirao mikrofon i slusalice kao sto mozete da vidite u gornjem levom uglu na klipu
objasnio ti je krivine
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Nije to ceo pov, ima jos, tu su vas priajtelji podigli ja sam stajao sa strane i krenuo autom vi ste me opet pucali., saljem video ako treba, ta situacija je trajala minumum jos 15 minuta nakon toga
 

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Nije to ceo pov, ima jos, tu su vas priajtelji podigli ja sam stajao sa strane i krenuo autom vi ste me opet pucali., saljem video ako treba, ta situacija je trajala minumum jos 15 minuta nakon toga
Dobro posalji video ja dalje nemam snimljeno
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Pa sto kacis ako nemas snimljeno, ako admin zeli ja cu poslati video. nemoj da kazes ovo je ceo pov kad nije, lep oreci nemam sve snimljeno i to je to
 

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Pa sto kacis ako nemas snimljeno, ako admin zeli ja cu poslati video. nemoj da kazes ovo je ceo pov kad nije, lep oreci nemam sve snimljeno i to je to
Pov je duzi od minuta , ako imas nastavak sledecih desavanja koji su se desili kako si naveo jos 15 minuta nakon ove situacije ti slobodno okaci admin da vidi ali ne vidim kako bi to tebi islo u korist
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Pov je duzi od minuta , ako imas nastavak sledecih desavanja koji su se desili kako si naveo jos 15 minuta nakon ove situacije ti slobodno okaci admin da vidi ali ne vidim kako bi to tebi islo u korist
Pa meni ne treba nista nego tebi, iz ove situacije se vidi samo da nemate ruke, ja ni jedno pravilo nisam prekrsio,
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
a ja ako okacim ostatak dobices warn na porodicu bzvz jer se vidi kako vas 3 pucate na mene bez ikakvog upozorenja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom