Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6565
Players nickname
Ray Gold
Suspect ID
18671
Date of violation
Jan 2, 2023
Time of violation
19:05
Proofs
https://youtu.be/_v7FTL5uLzg

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Zelim vidjeti POV od 18671 gdje je ušao u krug od BIZWARA jer sam vidio jednoga minutu prije pocetka BIZ wara kako trci gore po konstrukciji i kad sam se popeo gore odmah nakon pocetka eventa on je vec bio skroz gore na krovu.
Smatram da je bio gore prije pocetka eventa a i pucao je po nama sa tog krova odmah kad smo usli u event 19:05 imam cjeli POV ako je potrebno dostavit cu gdje se vidi kako trci gore po konstrukciji i kako puca po nama kad smo usli u krug.
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
Zelim vidjeti POV od 18671 gdje je ušao u krug od BIZWARA jer sam vidio jednoga minutu prije pocetka BIZ wara kako trci gore po konstrukciji i kad sam se popeo gore odmah nakon pocetka eventa on je vec bio skroz gore na krovu.
Smatram da je bio gore prije pocetka eventa a i pucao je po nama sa tog krova odmah kad smo usli u event 19:05 imam cjeli POV ako je potrebno dostavit cu gdje se vidi kako trci gore po konstrukciji i kako puca po nama kad smo usli u krug.
Brate pre vas sam dosao i popeo se sta je problem vidis da ste kasno dosli, cak je i zampa tu bila pre vas.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
admin je tu da zatrazi tvoj POV a tvoje je da dostavis.. viđen si kako se penjes gore minutu pred pocetak tako da si bio vec gore kada je event krenuo.. mi kad smo usli i pucali se sa zampom ti si odozgora vec pucao po nama tako da se i tu jasno vidi da si vec bio gore prije vremena...

ja cu da dostavim cjeli POV sve sto sam napisao isto tako se i vidi na tom POV-u a admin ako zatrazi i dostavit cu..

a tvoje je da igras po pravilima i da dostavis POV ukoliko to admin zatrazi..
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
ako mi pokazes kako se za manje od 15 sekundi popnes gore ja povucem zalbu nije problem..

vidi se jasno od kud metci dolaze i od kud pucas.. na POV-u se jos bolje vidi

6iC8tDn.jpg

G36gZTe.jpg

1UYa4wO.jpg

REa3emG.jpg
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
ako mi pokazes kako se za manje od 15 sekundi popnes gore ja povucem zalbu nije problem..

vidi se jasno od kud metci dolaze i od kud pucas.. na POV-u se jos bolje vidi

6iC8tDn.jpg

G36gZTe.jpg

1UYa4wO.jpg

REa3emG.jpg
Brate od kud ti znas da sam to ja a ne neko drugi bez ID-a admin ne moze da zatrazi ako zatrazi poslacu vam.
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze ove situaciji​
  • Čeka se odgovor ID-a 18671.

    Ima 12 sati da odgovori.
 

Safet_Zajko

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
19
Nece ici bilo gde na odmor, AMD ima problem sa snimanjem zvuka i to su administratori odlicno upoznati sa tim jos tokom fam war-a se desavalo proslog meseca itd. On moze samo u demorgan da ide za PD 1.2

Pozdrav
Draga Administracijo, ja se nadam da je ovo zezancija jer sve ostalo nema smisla, svi cemo kacit pov bez zvuka kad vec mozemo.
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
Draga Administracijo, ja se nadam da je ovo zezancija jer sve ostalo nema smisla, svi cemo kacit pov bez zvuka kad vec mozemo.
Ne znam sto pokusavas da namestis da izgleda kao da sam ja kriv, AMD ima bug sa snimanjem zvuka. Nije mi prvi put da mi neko zatrazi POV, ovo mi je prvi put da se sjebe zvuk.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom