Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Jail za generalno pravilo 6.2 I Andrija Stanisic

Status
Not open for further replies.
Your ID
2512
Players nickname
Petar Milic
Administrators nickname
Andrija Stanisic
Date
Dec 17, 2021
Time
11:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XzygJnqcyDU

Petar Milic

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
46
Bio sam afk nepuna dva minuta i likovi su sigurno iste sekunde zvali admina. Admin i igraci nisu ni malo cekali da se ja, eventulano, uskoro vratim, kao sto se moze i videti kasnije u snimku, vec me ja admin odma stavio u zatvor na 180 minuta. Takodje u pravliniku na zvanicnom GrandRP discordu jasno stoji da je za prekrseno pravilo 6.2 , za koje sam ja po mom misljenju vrlo neposteno osudjen, kazna ,, Upozorenje,,. Na snimku se takodje vide da kada sam se vraio nisam znao zasto sam u zatvoru i da pokusavam da okljucam vrata tek kasnije shvatam sta se desava(moje misli:sta je bre ovo odem na dva minuta i staveili me u zatvor????).Mislim da je admin vrlo nemarno i neodgovorno obavio svoj posao time sto nije saglegao situaciju do kraja i vrlo ishitreno reagovao nerazmisljajuci o tome da ja nemam neki problem u glavi ili tome slicno ili da bi se uskoro vratio sto se i jeste pokazalo kasnije. Da je makar malo imao strpljenja ili da je makar malo promislio o mogucim situacijama nista od ovog ne bi bilo i RP bi se nastavio sasvim normalno. Hvala.
 

Nate Kraus

Player
Player
Joined
Dec 8, 2021
Messages
5
Andrija Stanisic ti je poznat po tome da svojim ortacima za sekund zavrsi demorgan kako mu oni zacvile.. On nista pametno ne radi sem sto brani ortake.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Polovicno-Prihvatiti ovu žalbu.
  • Warning ce vam biti skinut ali ce jail ostati za FailRP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom