Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29769
Players nickname
Alex Morningstar
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 7, 2023
Time of violation
19:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=nt-tWzMSD10&ab_channel=AleksandarPetrovic

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Postovani,

Kacim zalbu na lica za krsenje vise pravila danas prema NG organizaciji.
Prilazim 2 snimka, gde se jasno vidi kako ljudi rade pre svega RDM, nakon toga kada me ubijaju vidi se MK prema njihovom coveku,
Da ne govorim da ljudi koriste namenski vozila sa jako malim ili ne postojecim otvorima od pozadi i idu u rikverc sa njima kako ih mi nebi pogodili,
Buduci da su lica ovo radila vise puta naizmenicno na obe kapije daje se sumnja i na potencijalni Warn Bait,

POV1:
POV2:

Ako imate kakvih jos pitanja ne oklevajte da me kontaktirate,
Svako dobro,
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
I zahtjevam da razdužiš dva ofarbana revolvera... sigurno si sebi prisvojio
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Prijatelju ti/vi, da ste dosli da uzmete municiju lepo bi ko svi ostali usli u bazu uzeli i otisli, a ne da udarate naizmenicno severnu i juznu kapiju. Moje vestine mi omogucavaju rukovanje obojenog oruzja/posedovanje plus prikupljeni su dokazi,

Pozzz
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
Prijatelju ti/vi, da ste dosli da uzmete municiju lepo bi ko svi ostali usli u bazu uzeli i otisli, a ne da udarate naizmenicno severnu i juznu kapiju. Moje vestine mi omogucavaju rukovanje obojenog oruzja/posedovanje plus prikupljeni su dokazi,

Pozzz
vidim vestine pao si ko svitlac
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Daj bre prijatelju,

Dva puta si pao, 2 obojena reva ispustio, uprkos vasim pokusajima da se branite sa gepecima/zadnjim delovima kola niste uspeli,
Na kraju zvali pomoc i pomoc dok neko nije dosao da vas izvadi,
Samo kopas sebi rupu dalje,
 

Samed

Player
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
8
Daj bre prijatelju,

Dva puta si pao, 2 obojena reva ispustio, uprkos vasim pokusajima da se branite sa gepecima/zadnjim delovima kola niste uspeli,
Na kraju zvali pomoc i pomoc dok neko nije dosao da vas izvadi,
Samo kopas sebi rupu dalje,
i na kraju smo ukrali metke
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
Daj bre prijatelju,

Dva puta si pao, 2 obojena reva ispustio, uprkos vasim pokusajima da se branite sa gepecima/zadnjim delovima kola niste uspeli,
Na kraju zvali pomoc i pomoc dok neko nije dosao da vas izvadi,
Samo kopas sebi rupu dalje,
nema smisla sto pricas, ko bi ostavio svoje ljude da ih hapse... nisi mi jasan nikako... jos nisi dostavio pov kako si poceo prvi pucati ovo nije od pocetka situacije
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Kao prvo to je obican snajper, nije cak ni heavy,
Drugo, -50 MG sto je kolega pored mene rekao, uredu hvatajte se za sitnice ako mislite da ce vam pomoci u svom ovom krsenju pravila
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Havy sniper je xxx ourzije a gde ti je biografija nemas znaci trebas dobit warn za loseg policajca
Eo posto volis da jedes govna na svaku zalbu ucinit cu ti to zadovoljstvo.
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Kao prvo to je obican snajper, nije cak ni heavy,
Drugo, -50 MG sto je kolega pored mene rekao, uredu hvatajte se za sitnice ako mislite da ce vam pomoci u svom ovom krsenju pravila
onda je tvoj kolga los policajac vidi da imas havy snajper i samo prolazi pored tebe i ne prijavljuje te naredjenima .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom