Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pravilo zelene zone 1.1 Failrp Gen 3.14| FIB

Status
Not open for further replies.
Your ID
7807
Players nickname
David_Stojakovic
Suspect ID
28633 19165
Date of violation
Jan 8, 2023
Time of violation
20:04
Proofs
https://youtu.be/a0SUemKgC3o

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Teo sam da rpam fejk bolnicara u bolnici al mi mic nije radio . sto nigde ne pise da je zabranjeno u pravilima servera . medjutim ova dva brata najverovatnije iz FIba ili iz neke ruge drzavne org cim mogu da pucaju i tejzuju u gz proverite admini . Krecu da me jure i hapse sto je potpuno OK osim sto su izvadili revolvere i upucali me u gz posle 10 sekundi potere . Kakav je to rp gde u stvarnom zivotu policija puca u coveka koga jure 10 sekundi . Pritom nisu rekli da stanem niti su brojali 5 sec samo su me ubili . i + nisu se prestavili da su polcija ja sam OC znao da su policija jer su pucali i tejzovali u Gz , IC nisam mogo da znam nisu imali pancire i nosili su maske + nisu staivli pancire kad su me jurili i to stvarno bezobrazno da diraju doktora koji leci ljude .
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
6.26 Zabranjeno je zloupotrebljavati odjeću EMS-a ako niste zaposlenik EMS-a. | Upozorenje ili Ban do 7 dana
Pa ti vidi da li ces da glumis doktora ili neces.
ovoo nije odeca Emsa Pantalone i majica su iz Battlepassa i to ne menja cinjenicu da si pekrsip pravilo + nigde ne pise da sw ne sme rpat fejk doktor
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Za maska dobice 7 😂
Admini kaznite ovaj Offtopic kad sam ja napisao nekoj kidari da izadje napolje i igra se u govnima odma ste mi dali warn a kad ovaj pise offtopic komentare nista se ne desava
IjiS97M.jpg
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Self repor
Dm-Ubijanje bez dovoljnog Rp razloga . nisu imali rp razlog da me ubiju , 2 clana org = 1 warn + je jedan od tih dva lider org . a odeca nije bolnicarska Pantalone iz battlepesa patike iz gifta od nekog update pre 1 god . Majica je bela nju kao uniformu ima jedino u fibu . bolnicari imaju plave i zelene uniforme . Maska ne spada u odeću i maske nemaju 90% bolnicara . + offtopic
 

Pavicic Corona

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
36
Dm-Ubijanje bez dovoljnog Rp razloga . nisu imali rp razlog da me ubiju , 2 clana org = 1 warn + je jedan od tih dva lider org . a odeca nije bolnicarska Pantalone iz battlepesa patike iz gifta od nekog update pre 1 god . Majica je bela nju kao uniformu ima jedino u fibu . bolnicari imaju plave i zelene uniforme . Maska ne spada u odeću i maske nemaju 90% bolnicara . + offtopic
Ti si na vidljivo ovde napisao da si se ti htio praviti da budes bolnicar, lepo ti pise generalno pravilo o tome.... ps. Ne treba 2 clana org da bi se nabio warn nego 3
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Ti si na vidljivo ovde napisao da si se ti htio praviti da budes bolnicar, lepo ti pise generalno pravilo o tome.... ps. Ne treba 2 clana org da bi se nabio warn nego 3
Nisam hteo da rpam fejk bolnicara , samo sto mi je isteko ban i vratio sam se da upoznajem ljude , medjutim nikog nisam naso na serveru pa sam moro da se zabavim na drugi nacin . Na tvoju zalost nisam pekrsio ni jedno pravilo .
 

Pavicic Corona

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
36
Dm-Ubijanje bez dovoljnog Rp razloga . nisu imali rp razlog da me ubiju , 2 clana org = 1 warn + je jedan od tih dva lider org . a odeca nije bolnicarska Pantalone iz battlepesa patike iz gifta od nekog update pre 1 god . Majica je bela nju kao uniformu ima jedino u fibu . bolnicari imaju plave i zelene uniforme . Maska ne spada u odeću i maske nemaju 90% bolnicara . + offtopic
Jos si uradio PG i Fearrp sto si skocio sa onih stepenica sto su visoke cca 10 metara... Momak moj
 

Pavicic Corona

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
36
Nisam hteo da rpam fejk bolnicara , samo sto mi je isteko ban i vratio sam se da rdmam ljude , medjutim nikog nisam naso na serveru pa sam moro da se zabavim na drugi nacin . Na tvoju zalost nisam pekrsio ni jedno pravilo .
Evo sad si lepo napisao da ti je cilj na ovome serveru da RDM-as ljude.. Tako da mislim da ti nije niti u jednom slucaju mesto na ovome serveru.
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Jos si uradio PG i Fearrp sto si skocio sa onih stepenica sto su visoke cca 10 metara... Momak moj
missclick i nije fear rp kad su me dva maskirana coveka jurila a ja ne znam da li su policije ili ne . mislio sam da hoce da me ubiju i morao sam da bezim pa sam se okliznuo
 

Pavicic Corona

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
36
missclick i nije fear rp kad su me dva maskirana coveka jurila a ja ne znam da li su policije ili ne . mislio sam da hoce da me ubiju i morao sam da bezim pa sam se okliznuo
Malo missclick, malo si se okliznuo... Vidi se da si skocio sa takve visine tako da si uradio fearrp i PG. Nema rasprave
 

Joca Soprano

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
178
Teo sam da rpam fejk bolnicara u bolnici al mi mic nije radio . sto nigde ne pise da je zabranjeno u pravilima servera . medjutim ova dva brata najverovatnije iz FIba ili iz neke ruge drzavne org cim mogu da pucaju i tejzuju u gz proverite admini . Krecu da me jure i hapse sto je potpuno OK osim sto su izvadili revolvere i upucali me u gz posle 10 sekundi potere . Kakav je to rp gde u stvarnom zivotu policija puca u coveka koga jure 10 sekundi . Pritom nisu rekli da stanem niti su brojali 5 sec samo su me ubili . i + nisu se prestavili da su polcija ja sam OC znao da su policija jer su pucali i tejzovali u Gz , IC nisam mogo da znam nisu imali pancire i nosili su maske + nisu staivli pancire kad su me jurili i to stvarno bezobrazno da diraju doktora koji leci ljude .
A ti bato padnes sa stepenica pravo na glavu i picis ko da ti nista nije bilo?
 

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
Teo sam da rpam fejk bolnicara u bolnici al mi mic nije radio . sto nigde ne pise da je zabranjeno u pravilima servera . medjutim ova dva brata najverovatnije iz FIba ili iz neke ruge drzavne org cim mogu da pucaju i tejzuju u gz proverite admini . Krecu da me jure i hapse sto je potpuno OK osim sto su izvadili revolvere i upucali me u gz posle 10 sekundi potere . Kakav je to rp gde u stvarnom zivotu policija puca u coveka koga jure 10 sekundi . Pritom nisu rekli da stanem niti su brojali 5 sec samo su me ubili . i + nisu se prestavili da su polcija ja sam OC znao da su policija jer su pucali i tejzovali u Gz , IC nisam mogo da znam nisu imali pancire i nosili su maske + nisu staivli pancire kad su me jurili i to stvarno bezobrazno da diraju doktora koji leci ljude .
Kako nosis ems masku dok ne radis u ems
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Ajd neko da locka zalbu i da reši mnogo offtopics komentara i jos sve kidare sa 20+ k idijovima sto su juce došli na server .
 

Petar Collins

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
63
Teo sam da rpam fejk bolnicara u bolnici al mi mic nije radio . sto nigde ne pise da je zabranjeno u pravilima servera . medjutim ova dva brata najverovatnije iz FIba ili iz neke ruge drzavne org cim mogu da pucaju i tejzuju u gz proverite admini . Krecu da me jure i hapse sto je potpuno OK osim sto su izvadili revolvere i upucali me u gz posle 10 sekundi potere . Kakav je to rp gde u stvarnom zivotu policija puca u coveka koga jure 10 sekundi . Pritom nisu rekli da stanem niti su brojali 5 sec samo su me ubili . i + nisu se prestavili da su polcija ja sam OC znao da su policija jer su pucali i tejzovali u Gz , IC nisam mogo da znam nisu imali pancire i nosili su maske + nisu staivli pancire kad su me jurili i to stvarno bezobrazno da diraju doktora koji leci ljude .
ti si decko prso
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom