Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1555
Players nickname
Milan Darkin
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 9, 2023
Time of violation
1:15
Proofs
https://youtu.be/nf0JN1ukNYc

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
ID 31949 i ID 12897 na pocetku POV-a krse Generalno Pravilo 6.16 ( Tijekom pljačke osoba, blindiranih automobila, kamiona (bilo koje vrste prijevoza) moraju biti najmanje 2 automobila i 4 osobe da bi ih zaustavili i opljačkali. U slučaju da nisu prestali, smatra se "Power Gaming" | Zatvor 120 minuta ili UPOZORENJE );
Kasnije me ID 35127 verovatno namerno udara autom;
ID 33548 - PG, FailRP - oduzima mi gotovinu sa revolverom i ne prica nista;
ID 31949 - FailRP - pretrazuje i ne prica nista.

Zamolio bih administraciju da ovo najstrozije kazne. Hvala unapred. Pozdrav
 

Ljeskovica

Player
Player
Joined
Dec 18, 2022
Messages
67
Evo i moj POV gdje se vidi da su nas pokusali robati, u pocetku ih je manje bilo od nas tj. trojica samo gdje su izasli poceli pucat a nisu ni brojali. Onda su svo vrijeme radili CR i na kraju kad su pali svi nas cetvorica je njeg robalo, sto se i na njegovom POV vidi da nas je 4 a ne 2.
Prvi POV :
Drugi POV:
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
Evo i moj POV gdje se vidi da su nas pokusali robati, u pocetku ih je manje bilo od nas tj. trojica samo gdje su izasli poceli pucat a nisu ni brojali. Onda su svo vrijeme radili CR i na kraju kad su pali svi nas cetvorica je njeg robalo, sto se i na njegovom POV vidi da nas je 4 a ne 2.
Prvi POV :
Drugi POV:
sam sebe okacio za MG
ID 36292 tada nije bio u organizaciji.

Dokaz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom