Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3128
Players nickname
Emanuel Zulj
Suspect ID
26596
Date of violation
Jan 10, 2023
Time of violation
5:54
Proofs
https://youtu.be/mtYMalN68Rk

MimoTheCat

Player
Player
Joined
Sep 13, 2022
Messages
123
Kide objasnio neke stvari : D
Cisti speed boost i sam znaš da se takvi bugovi dešavaju ali reportaš kako bi mu nabio ban jer je dobar pucač...
 

Bogiii

Player
Player
Joined
Feb 1, 2022
Messages
196
ovo se stalno desava kad speed boostas pored tako neke ivice krova itd itd.
on je ovde sve radio samo se speedbostao nije, ne mozes mi reci da je ovo speedboost ako on jedva flika na levo i malo jace flika na desno, manje vise je statican bio
 

Kide

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
20
on je ovde sve radio samo se speedbostao nije, ne mozes mi reci da je ovo speedboost ako on jedva flika na levo i malo jace flika na desno, manje vise je statican bio
nije nam svima prijatelj Dayvon :)
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
on je ovde sve radio samo se speedbostao nije, ne mozes mi reci da je ovo speedboost ako on jedva flika na levo i malo jace flika na desno, manje vise je statican bio
Da ali vidis da je dvaput uradio speedboost cim mu je karakter dva puta fliknuo "sa ivice", nekad ne moras da flikas misem previse da bi speedboostao jer to i ja nekad radim tako
 

MimoTheCat

Player
Player
Joined
Sep 13, 2022
Messages
123
on je ovde sve radio samo se speedbostao nije, ne mozes mi reci da je ovo speedboost ako on jedva flika na levo i malo jace flika na desno, manje vise je statican bio
Nije speedboostao u potpunosti, ali to sto nema flickanja ne znaci da nije speedboost... Ja isto nekad u toku sb-a napravim taj cut kao on bez flickanja bukv samo stisnes desni klik i skoro pa isto kao da si flickao samo ti se karakter ne tp-a toliko... Ali se moze speedboostati i tako.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom