Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na odulu Admina jail za PG Aldin Vasterpanen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7807
Players nickname
Otac
Administrators nickname
Aldin
Date
Jan 8, 2023
Time
9:55
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/294744/page-2

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Admin me je kaznio za PG ok , ali oni nisu dobili nista a ubili su me u gz niti su brojali 5 sekundi apsolutno nista + i da su mi brojali 5 sekundi nemaju pravo da me ubij cemu in sluzi tejzer bezao sam 2 sekunde i odma me resetaju i vi ovo zovete rp gde u stvarnom zivotu policajc puca na coveka koga juri 2 sekunde ma ne ovo je grand najjaci server u istorji .
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Za pocetak ja sam id 28633 koji je bio u situaciji.. Ovdje je admin samo trebao da ti da CL moze biti da je zaboravio, pravis se tu nesto pametan ti prvi POV rezes da se ne vidi sta si na kraju uradio.... Ajde daj nam cijeli pov a ne taj izrezani dio
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Za pocetak ja sam id 28633 koji je bio u situaciji.. Ovdje je admin samo trebao da ti da CL moze biti da je zaboravio, pravis se tu nesto pametan ti prvi POV rezes da se ne vidi sta si na kraju uradio.... Ajde daj nam cijeli pov a ne taj izrezani dio
offtopics napravi posebnu zalbu a ne ovde ja jedes govna
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
i pov je ceo cela situacija se vidi , kako sam doso u bolnicu i vi ste me ubili u gz .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom