Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zalba na Organizaciju FIB | Opste Pravilo Grada 1.3

Status
Not open for further replies.
Your ID
8317
Players nickname
FIB
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 19, 2021
Time of violation
00:00
Proofs
https://ibb.co/fHvtKRM

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
1.3 It is forbidden to accept people with criminal record. General rules for State

Dusan Rose - automafija ali trenutno uposlenik FIB-a, veoma drzak i bezobrazan.
Vidjen u kriminalnim strukturama
Osudjen 4 puta za 4 ubistva!

Zalba na Organizaciju FIB | Opste Pravilo Grada 1.3

Drzavne organizacije da postuju pravila kako bi i ostali postovali ista! Postene kolege FIB-a ako ih je imalo ostalo..
 
Last edited:

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Postovani Sakale,

1. Kako vi znate da je Dusan Rose zaposleni FIB-a?
2. Odakle vama informacija da taj dosije nije uradjen zbog under cover svrhe?
3. Taj dosije je od pre vise od mesec dana zbog FAIL-a SAHP-a za koji su dobili WARNING. Medjutim prilikom promene imena dosije nije obrisan sto bi trebao da bude?
4. Zaposlenik je drzak i bezobrazan?
Da li je i to pravilo grada koje je prekrseno? Da li je mozda drskost bila to sto sam vas legitimisao u garazi FIB-a sa maskom i bez ikakvih legitimacija. Posle toga saslusao o vasem problemu i ispratio vas van, iako ste pravili probleme prilikom zahtevanja da napustite objekat.

Dakle, da ne bih sledeci put bio drzak i bezobrazan posle 3. naredbe koje ne budete poslusali bicete privedeni za neposlusnost sluzbenog lica i u ovom slucaju za ulazak u objekte u kojima pristup civilima nije dozviljen.

Takodje voleo bih da napomenem da dokaz treba biti u video zapisu duzine 1 minut.

Srdacan Pozdrav

Dusan Rose
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
FailRP SAHPa, kad budeš imao proverene informacije onda lepo reci, SAHP nije dobio nikakav warning ili slično, isključivo sam ja dobio jail za MG jer nisam imao PoV trenutka kada mi je kolega rekao vaše ime, koji je već uzeo pasoš od Vas, sve u svemu moja greška je tu bila, al nemojte mlatiti bez veze i kaljati nečiji rad a da nemate dokaze. Toliko od mene ne mešam se više u ovu temu!
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Imam IC video gde vam trazim legitimaciju i dobijam je ali to nije potrebno posto je ovo problem orga a ne tebe kao igraca. Propust je FIBa i Leadera koji vas je zaposlio u istom. I vrlo brzo ce se ovo resiti i bezbolno. Ne brinite nije IC stvar, ovo je opste pravilo OOC stvar i ne treba mi video, slika ili dokaz. Veruj mi na rec.
 
Last edited:

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
Tako je isto i biografija OOC stvar a vi gospodine Sakal mnogima u IC govorite da procitaju vasu biografiju. Gde pise da smete da nosite razne vrste oruzje kod sebe u gepeku i u kuci u vasoj biografiji. To vam ne daje za pravo da vas drzavni sluzbenici ne uhapse zbog vase biografije. Hvala na razumevanju...Kao sto za serum i mucenje mora da radi sam covek tako i vi samo smete da znate sta nosite kod vas...
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
da, kada mi prekinu RP Benzinac, znas i sam da i tebi rade KRP pa im objasnis da bi nastavio RP. To je ok.
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
FailRP SAHPa, kad budeš imao proverene informacije onda lepo reci, SAHP nije dobio nikakav warning ili slično, isključivo sam ja dobio jail za MG jer nisam imao PoV trenutka kada mi je kolega rekao vaše ime, koji je već uzeo pasoš od Vas, sve u svemu moja greška je tu bila, al nemojte mlatiti bez veze i kaljati nečiji rad a da nemate dokaze. Toliko od mene ne mešam se više u ovu temu!
Druze ne znam koliko si upucen u sve ovo, ali ovo se desilo pre vise od mesec dana. Ne pricam o trenutnom desavanju. Ali ako ste vec toliko sigurni da imate POV, bilo bi lepo da ga pokazete posto se to nije desilo.

Smanjite tenziju, nemate blage veze sta se desava. Sakal, od ocaja mlati po slamarici kako bi se osvetio za svoje Failove.
 

Dusan Rose

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
67
Slazem se, pravda jeste spora i sve dodje na videlo kad tad.
Ali to ne znaci da si popio svu pamet ovog sveta. Ocito je da ne znas nista od RP-a. Velika je razlika izmedju FiveM i RageRP-a.
Ne shvatam za sta se ti konkretno zalis ovde? Ne mogu da skontam da li je tvoj problem vezan za IC, ili OOC?
Po svemu sudeci, ego ti je napadnut i pokusavas na sve nacine da isteras svoju politiku koja je pola IC, a pola OOC. To se zove MG i mislim da bi trebao malo da preispitas svoje ideale i stavove.
Srdacan Pozdrav
 

Pop Garcia

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
120
Covek je povredjen jer sam dobar sa svima generalno i jer se van svog karaktera druzim sa ljudima koji su u drustvu njegovih ocigledno neprijatelja iz prosle vlade. Sakale samo nastavi, ja nemam nista protiv. Radio si iza ledja coveku koji ti je verovao i stavio te za zamenika direktora, dovoljno govori o tvom rpanju. Skupljao si neke dokaze za mene da sam korumpiran, o cemu druze pricas ? Niti imam stan, niti kucu, niti svoj auto niti biznis. Sav novac sam dao za organizaciju dok nije bilo vlade a ti koristis neke snimke posle 3 sata gde sam ja ooc i gde ubijam dosadu sa ljudima koje znam mnogo pre ovog servera i tome slicno. Mani me se covece. Svi znaju ko sam ja i kako radim svoj posao :D pozdrav
 

Luka Stevanovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
48
Pre si bio miran i tih, kada si dobio zamenika pomislio si da si neko velik, nisi. Od kada si ti dobio zamenika gledao si mene samo, kako da mi das opomenu, kako da se otarasis mene. Izbacio si me jer sam pustio jezik. Smejao si se kada si me izbacio. Ko se zadnji smeje najsladje se smeje 😃
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Skupili ste se na jednom mestu.. sto nemam nista reci lose protiv LSPD i SAHP? Jedino GOV i FIB sto krse sve kodekse i generalna pravila grada. Ovde je jasno prekrseno pravilo, ali videcemo koji ce admin imati hrabrosti i postenja da presudi posteno. Da se ne lazemo deco vise.
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Vazi baki, toliko su jasno krsena pravila da i dalje ne uspevas da nam smestis ni warn ni nista drugo. Sve najbolje druze, i uzivaj u tome sto radis ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom