Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32737
Players nickname
Jack Frantelli
Suspect ID
33871
Date of violation
Jan 12, 2023
Time of violation
19:10
Proofs
https://youtu.be/C85yuFQ5Fn8

Mario Gigante

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
30
evo i moj pov gdje pucamo istog lika, pucam ga 2minuta i ne pada, u povu se cuje kako moj clan govori 53,64 licu 33871 te mu ja dajem 53 i pucam kalas,pored toga nasa 2 clana ga pucaju sa nama ali mislim da su 2 pova dovoljna. takode pripazite na TP, nema ga na kill logovima a nestao je sto se takode vidi u povu.
 

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Ovo stvarno nije u redu. Molim admine da pregledaju sto pre!

56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
 

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
Forum wariori, deco thievsa, prestanite biti ljubomorni na porodicu koja vas je ucila kako se drzi puska, svaki drugi dan kacite drugog coveka, na pov-u kod tebe franteli se ne vidi ni jedan ID, na mariovom snimku je sve regularno tako da prestanite smarati, renegades down so bad
 

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Forum wariori, deco thievsa, prestanite biti ljubomorni na porodicu koja vas je ucila kako se drzi puska, svaki drugi dan kacite drugog coveka, na pov-u kod tebe franteli se ne vidi ni jedan ID, na mariovom snimku je sve regularno tako da prestanite smarati, renegades down so bad

Smanji tu ljubomoru, preocit si 🤣

PRVO DA ODGOVORIM DOTICNOM DEJANU , DA MI TI ZNAS PRAVILA I KAKO SE PUSKA DRZI SAD NEBI BIO BANOVAN.

SADA DA ODGOVRIM KRTICI SA POSEBNIM POTREBAMA , SMIRI MALO DOZIVLJAJ NISMO TI MI KRIVI STO SI OGRANICEN KO TERASA.


A DA SMIRITE SE MALO TRAZILI SMO BEZ OFF-TOPIC KOMENTARA.
HVALA!



56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
 

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
PRVO DA ODGOVORIM DOTICNOM DEJANU , DA MI TI ZNAS PRAVILA I KAKO SE PUSKA DRZI SAD NEBI BIO BANOVAN.

SADA DA ODGOVRIM KRTICI SA POSEBNIM POTREBAMA , SMIRI MALO DOZIVLJAJ NISMO TI MI KRIVI STO SI OGRANICEN KO TERASA.


A DA SMIRITE SE MALO TRZILI SMO BEZ OFF-TOPIC KOMENTARA.
HVALA!



56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
mali zavrsi osnovnu skolu prvo pa mozemo razgovarati o necemu, ban je prosao a za ti 7 dana sam imao pametnije stvari da radim dok ti smrdis 15 sati u igrici jer nemas zivot pacove mali, btw parking mi je za 7 dana zaradio 4m dok sam odmarao od igrice dok ti nosis krpice koje samo ti mozes pokupiti i nositi, pod noge tati igrice sine
 

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
mali zavrsi osnovnu skolu prvo pa mozemo razgovarati o necemu, ban je prosao a za ti 7 dana sam imao pametnije stvari da radim dok ti smrdis 15 sati u igrici jer nemas zivot pacove mali, btw parking mi je za 7 dana zaradio 4m dok sam odmarao od igrice dok ti nosis krpice koje samo ti mozes pokupiti i nositi, pod noge tati igrice sine

FINAL OHIO BOSS
 

Jack Frantelli

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
101
mali zavrsi osnovnu skolu prvo pa mozemo razgovarati o necemu, ban je prosao a za ti 7 dana sam imao pametnije stvari da radim dok ti smrdis 15 sati u igrici jer nemas zivot pacove mali, btw parking mi je za 7 dana zaradio 4m dok sam odmarao od igrice dok ti nosis krpice koje samo ti mozes pokupiti i nositi, pod noge tati igrice sine
common w, spominje opet keš. Classic NPC dialog ! :ROFLMAO:
 

Zvone Mosby

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 7, 2022
Messages
115
PRVO DA ODGOVORIM DOTICNOM DEJANU , DA MI TI ZNAS PRAVILA I KAKO SE PUSKA DRZI SAD NEBI BIO BANOVAN.

SADA DA ODGOVRIM KRTICI SA POSEBNIM POTREBAMA , SMIRI MALO DOZIVLJAJ NISMO TI MI KRIVI STO SI OGRANICEN KO TERASA.


A DA SMIRITE SE MALO TRAZILI SMO BEZ OFF-TOPIC KOMENTARA.
HVALA!



56c48d105bf488c87dd4caa5b0e9a805.gif
Prezime ti bas odgovara, pravi si mentol
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom