Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na organizaciju | Nacionalna garda

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35399
Players nickname
Matijas Wolf
Suspect ID
33788
Date of violation
Jan 12, 2023
Time of violation
19:28
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=MDp4gWqhDdA

Don Marshall

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
296
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ispravite naslov
  • Imate rok 12H da ispravite zadate greške, u suprotnom žalba će biti odbijena.
 

DiegoRed

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
117
pricate na discord to vi je mg i plus ste se dogovorili da ve odma ispuca kako bi NG dobio warn totalna glupost ako ovo prifati administracija
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Bio si clan NG-a, i izbacen si razlogom decko a i cuje ti se u pocetku POV-a lik ti govori sad cemo da gledamo haha.... Jadan si mi mnogo prijatelju
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
Sigurno si dolazio vise puta zato su te i pucali a ti to nisi snimio i upalio si snimanje kada su samo dosli opet i ovaj krenuo da puca vidi se da je mg zbog Discorda i tu nema sta da se radi dzabe nabijas warn kada ni ne znas ga nabiti Pozdrav brate !
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
sve se vidi na pov kako me lice ubija bez razloga ja sam doso da pitam kad ce regrutacija izasao iz vozila i on me samo ispuco
Nigde ne vidim 3 osobe da krse pravila, pricate preko discorda i jos im share-as screen, vidi se da ti je cilj nabijanje warn-a ali jednostavno pre nego sto sledeci put budes hteo nesto okaciti samo malo razmisli :unsure:...
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Nigde ne vidim 3 osobe da krse pravila, pricate preko discorda i jos im share-as screen, vidi se da ti je cilj nabijanje warn-a ali jednostavno pre nego sto sledeci put budes hteo nesto okaciti samo malo razmisli :unsure:...
henry jel treba kacim kako ste nas vi i gov bili skroz zablokirali sa kamionima?
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Na sta je spalo ovo da se gleda ID za organizacije :confused:
zasto sto nemaju ruke,te ne bi dzaba isli u nacionalnu gardu,jer mislim da ih ni ems ne bi primio
 

Miha One

Еј, не свани пуста зоро, пусти ме да чезнем
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
195
Na neki nacin bi bilo bolje da se ID menja kad god neko udje IG da ne bude MG-a :geek:
svakako mislim da svakih 15 minuta magicno nestaju ljudi na kapijama...a da ne govorimo o teskom pgu koji rade
 

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
579
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ispravite naslov
  • Imate rok 12H da ispravite zadate greške, u suprotnom žalba će biti odbijena.
Done vidis u POV-u da igrac koristi nedozvoljene softwere za snimanje, kada alt-tabuje da ukljuci screen share na discordu ne vidi se desktop.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom