Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25584
Players nickname
TRAJKO_CVETKOVSKI
Suspect ID
14922
Date of violation
Jan 14, 2023
Time of violation
12:14
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kj9ONLnlrAs

MUNJAVII

Player
Player
Joined
Nov 1, 2022
Messages
287
decko trajko je iz makedonije dragi admini pa ne zna bas naljbolje normalno srpski
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Cista namestaljka 14992 je mg-a sa ovim likom koji vam je rekao da se sklonite jer ga "pucaju" da bi ispalo kako nije hteo da te scama i to se zapucalo bas onda kad si mu dao 2 mil...prejadno sta ljudi rade, taj batica nam je isto dolazio na kucu da nam krade panele i radio nas je na te fore da kupi vreme ali na kraju svakom dodje ono sto sleduje
 

Ace Wallker

Player
Player
Joined
Jan 14, 2023
Messages
2
Cista namestaljka 14992 je mg-a sa ovim likom koji vam je rekao da se sklonite jer ga "pucaju" da bi ispalo kako nije hteo da te scama i to se zapucalo bas onda kad si mu dao 2 mil...prejadno sta ljudi rade, taj batica nam je isto dolazio na kucu da nam krade panele i radio nas je na te fore da kupi vreme ali na kraju svakom dodje ono sto sleduje

nek ispravi naslov na oba ID zato sto meris i ace se znaju

nek ispravi naslov na oba ID zato sto meris i ace se znaju
nisam ni znao da se ovo desava
 

Meris

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
290
Pare su vracene, nez zasto reportas.
Ja pare od tebe nisam ni trazio znas i sam.
 

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
146
imas lepo ono sto si uradio na pocetku preko skripte zamena vozila i ukucas koliko zelis da doplatis....
ovako se tereti kao da si hteo da izbegnes skriptu za to mozes biti kaznjen tako da ja msm da je najbolje da povuces zalbu dok admin nije pogledao...to je samo savet da ti ne budes kaznjen
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom