Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Ime naše porodice: Valiance
Leader porodice: Losmi Popovic#6963
Broj kuće porodice: 121
Discord Leadera Porodice: REDDOT#2938
Link foruma od vlasnika porodice je: losmi popovic

LOGO_FOR+WEB.png


ISTORIJA PORODICE:
Dolazim sam iz Oklahome u ovaj grad. U kraju me drustvo nije prihvatilo, i morao sam da krenem da se snalazim. Nasao sam posao, poceo sam raditi kao farmer. Radeci 2 godine kao farmer uceci od najboljih podigao sam svoju vestinu na veci nivo. Srecem okej ekipu, koji rade isti posao. Sa njima sam poceo dosta da pricam i da se druzim. Posle nekog vremena i dugog prijateljstva sa ekipom, odlucimo da uzmemo jednu zajednicku kucu, i da se ponasamo kao familija. Posle kuce kupili smo zajedno plantazu, koja je ubrzo propala. Ali mi nismo odustali, uzeli smo naftnu industriju koja radi i dan danas. Imamo planove u buducnosti, da kupimo i pumpu i farmu i da probamo da zivimo kao sto nikad nismo ziveli.

POSLOVI PORODICE:
Trenutno porodica poseduje plantazu ananasa i naftnu busotinu.

CILJ PORODICE:
Porodica Valiance ima vise ciljeva za blisku buducnost, prosirili smo clanstvo tako da sa tim ide i veca porodicna kuca sa vise parking mesta, uzeli smo veliku kucu u Mirror Paruku koja poseduje i heliodrom kuca broj: 221. tako da u narednih par dana bismo trebali da se prebacimo na novu lokaciju. Nakon toga dolazi i benzinska pumpa ciji cilj je i relativno blizu ostvarenja. Pripremamo se i za razne dogadjaje koje bi nam omogucila neformalna organizacija, trenutno smo na rangu porodica 22. i imamo u cilju da dodjemo do samog vrha!

PORODICNI RANKOVI:

1.
Pocetnik - Clan koji je tek usao u porodicu ima svega par dozvola, kao sto su pocetni automobili od porodice i porodicno caskanje.
2. Warrior - Clanovi koji su aktivni i trude se da doprinesu napredovanju porodice, imaju dosta vise komandi kao sto su koriscenje skladista, ucestvovanje u borbama porodice.
3. Zamenik - Svega par clanova koji su od pocetka podizanja porodice koja su doprinela svojim radom da porodica bude sada na mestu gde jeste, imaju pun pristup/
4. Boss - Losmi Popovic, osnivac porodice Valiance.

Pravila Porodice:
1
. Poštuj svakog člana porodice bez obzira na rank.
2. Pomaganje drugim clanovima.
3. Zabranjeno praviti probleme.
4. Strogo zabranjeno vredjanje i omalovazanje bilo kojeg igraca na serveru.
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Pozdrav,

Prihvatam vašu neformalnu organizaciju hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idi te protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24 sata u igri i na diskordu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom