Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Nikolaa Petrovic
Suspect ID
2678
Date of violation
Dec 19, 2021
Time of violation
00:46
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=-c7OT7CZhvQ

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Niko nece da ti vrati. U to budi siguran. Nije naseg neznanja. Mi odlicno znamo sta smemo a sta ne. Tvoj auto se stvorio tu dok je trajao taj haos. Kada su moji momci ugrabili priliku oni su proverili sve po proceduri i to je to
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
I jos jedna stvar, video sam na live-u da si udario policajca. Znaci da si agresivan prema drzavnim organima. Sto isto tako nama daje za pravo za pretres tvog vozila
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
Nekad bilo Sali Gold, u tvoje vreme jeste bilo to sto pricas za gepek, doslo novo vreme, sada pitamo FIB samo iskljucivo za pretresanje igraca ili ti lica bez dosijea, znaci to je iskljucivo na formiranim punktovima tj. blokadama na autoputu, tad nam treba dozvola od FIB-a da smemo da pretresamo sva lica radi povecane kontrole, za sve ostalo nam je dovoljno da je lice vidjeno u kriminalnim strukturama, automatski smemo da mu otvaramo gepek, al u vecini slucajeva lica sama otvaraju gepek, a ova nekolicina je uglavnom bezobrazna i pametuju pa im se na kraju da i zatvor za 2.26 i plus im se obije gepek, toliko od mene u ovoj temi, da se ne sire gluposti ovuda, sa Capom sam ja imao 2 dobre RP situacije do sada, nema sta da pricam, samo nemojte prozivati SAHP molim Vas!
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Ne mrzim nikog, ali ove sto napadaju bez razloga i ne zele da saslusaju i da razume razlog. E onda cemo drugacije 😀
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
Nekad bilo Sali Gold, u tvoje vreme jeste bilo to sto pricas za gepek, doslo novo vreme, sada pitamo FIB samo iskljucivo za pretresanje igraca ili ti lica bez dosijea, znaci to je iskljucivo na formiranim punktovima tj. blokadama na autoputu, tad nam treba dozvola od FIB-a da smemo da pretresamo sva lica radi povecane kontrole, za sve ostalo nam je dovoljno da je lice vidjeno u kriminalnim strukturama, automatski smemo da mu otvaramo gepek, al u vecini slucajeva lica sama otvaraju gepek, a ova nekolicina je uglavnom bezobrazna i pametuju pa im se na kraju da i zatvor za 2.26 i plus im se obije gepek, toliko od mene u ovoj temi, da se ne sire gluposti ovuda, sa Capom sam ja imao 2 dobre RP situacije do sada, nema sta da pricam, samo nemojte prozivati SAHP molim Vas!
Ti brate kazes da treba lice bit vidjen u kriminalnim strukturama jel su oni mene identifikali pretrazili nasli ilegalno nesto pa da mi obiju gebek koj bio parkiran u parking zatvoru il samo tek tako bez moje prisustvo samo sto su procitali moje ime to radili to mora neko da platina platicete vi sa warn ako admini ovo ne rese ja cu se zalis svugde ovo nema da ostane tako za vase glupo ne poznavanje kako treba da raditi da ja platim 3m ..
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
Ti brate kazes da treba lice bit vidjen su mene oni videli u kriminalnim strukturama jel su oni mene identifikali pretrazili nasli ilegalno nesto pa da mi obiju gebek koj bio parkiran u parking zatvoru il samo tek tako bez moje prisustvo samo sto su procitali moje ime to radili to mora neko da platina platicete vi sa warn ako admini ovo ne rese ja cu se zalis svugde ovo nema da ostane tako za vase glupo ne poznavanje kako treba da raditi da ja platim 3m ..
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
Nemoj mi izvratati reči, rekao sam ako si ti tu u tom trenutku, i ako imaš dosije automatski se otvara pravo da te pretresemo i tebe i gepek, a ako nisi bio tu a pretresali ti gepek to je već za kaznu nema šta da pričam više.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Evo potrudicu se sada licno da ti se isplati 3m a pocecu ovako. Koliko znam Jovan ima autorska prava za svoj snimak. Tako da ima pravo traziti ostetu i ostalo. Pa vi sad vidite
 

Nero035

Player
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
15
Samo cu postaviti jedno pitanje za sve.
Pitanje glasi: Odakle vama pravo da kacite moj snimak sa mog TROVO kanala? Je l znate da mogu da kontaktiram TROVO admina zbog ovoga? Samo cu reci, krsite i moja i njihova autorska prava.
Nero035 Trovo strimer.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Samo cu postaviti jedno pitanje za sve.
Pitanje glasi: Odakle vama pravo da kacite moj snimak sa mog TROVO kanala? Je l znate da mogu da kontaktiram TROVO admina zbog ovoga? Samo cu reci, krsite i moja i njihova autorska prava.
Nero035 Trovo strimer.
Ja nisam kacio nista ali imam sliku ko jeste
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
Samo cu postaviti jedno pitanje za sve.
Pitanje glasi: Odakle vama pravo da kacite moj snimak sa mog TROVO kanala? Je l znate da mogu da kontaktiram TROVO admina zbog ovoga? Samo cu reci, krsite i moja i njihova autorska prava.
Nero035 Trovo strimer.
plasite se hahahah zbog dokaza ??? Samo obrisi strim i to ce bit dokaz kolko ste failali
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
Evo potrudicu se sada licno da ti se isplati 3m a pocecu ovako. Koliko znam Jovan ima autorska prava za svoj snimak. Tako da ima pravo traziti ostetu i ostalo. Pa vi sad vidite
hahahahhaha vazji ajde cekam takvo pravo ne postoi posto kad odlucis da budes strimer ti krsis sam sebi privatnost to sto si ti ne upucen u svemu sta neznas ni gde zivis gde ti se nalazi grad i susjedne gradove ja nisam kriv
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
Nemoj mi izvratati reči, rekao sam ako si ti tu u tom trenutku, i ako imaš dosije automatski se otvara pravo da te pretresemo i tebe i gepek, a ako nisi bio tu a pretresali ti gepek to je već za kaznu nema šta da pričam više.
ja nisam bio tu a su mi pretrazili nit sam bio na poternici nit nisto ja sretnem sboj auto oni kako preturaju i oduzme sve
 

Capo Mandela

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
20
I jos jedna stvar, video sam na live-u da si udario policajca. Znaci da si agresivan prema drzavnim organima. Sto isto tako nama daje za pravo za pretres tvog vozila
jel si ti dobar???? to se desilo posle toga sta su mi pretrazili gepek vi i tako i vako ce da najebete a drugo neznam
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom