Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14907
Players nickname
Mare Speed
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 18, 2023
Time of violation
18:21
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/302839/

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Sta je trebo napisat 10-4 pederi ili sta niste mi jasni ljudi dragi ko god uzme org gleda se da je se srusi stvarno ste zalosni
 

Lorenaa

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
45
Kao da se prvi put pogrijesilo na departmentu...nedugo nakon njih je netko iz druge org isto falio na department. Druže, fokusiraj se na sebe druze, radi na sebi, nemoj stavljat svoju energiju u to da nekome ides namjestit warn iz il ljubomore il prkosa, ne znam! ✌️
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Drzi se ti mare vlade, slijedeci put kad BL lika bez razloga skakanje s 3 sprata vlade i slicne gluposti forumom cemo da rijesavamo necemo onako ljudski kao sto smo dosli bili ;)
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Drzi se ti mare vlade, slijedeci put kad BL lika bez razloga skakanje s 3 sprata vlade i slicne gluposti forumom cemo da rijesavamo necemo onako ljudski kao sto smo dosli bili ;)
a ti si taj lik znaci. Nije on kriv sto vas lider ne zna da koristi dep
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
a ti si taj lik znaci. Nije on kriv sto vas lider ne zna da koristi dep
Da ja sam taj, decko odradio ugovor vise od 7 dana zatrazio otkaz vi mu dajete BL za sve drzavne organizacije. Isti ovaj mare speed govori da mu je high komanda to naredila al nmvz ako je decko pogrijesio popisani department sto se svakom moze desiti vi to kacite ko zadnji smecari umjesto da drzavne org rade zajedno vi nesto glumite silu... Nema veze hahah uzivajte bilo je i jadnijih od vas i gorih pa opet sve dodje na naplatu ;)
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Da ja sam taj, decko odradio ugovor vise od 7 dana zatrazio otkaz vi mu dajete BL za sve drzavne organizacije. Isti ovaj mare speed govori da mu je high komanda to naredila al nmvz ako je decko pogrijesio popisani department sto se svakom moze desiti vi to kacite ko zadnji smecari umjesto da drzavne org rade zajedno vi nesto glumite silu... Nema veze hahah uzivajte bilo je i jadnijih od vas i gorih pa opet sve dodje na naplatu ;)
Ne znam koji decko. Kad im je receno da svako ko zeli transfer da im odobre to. A ovo ostalo ne zelim da komentarisem
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Ne znam koji decko. Kad im je receno da svako ko zeli transfer da im odobre to. A ovo ostalo ne zelim da komentarisem
Ma nije ni bitno brate pitaj mareta zna on ja kako tebi napisao tako on meni rekao, decko htio da mu se da otkaz oni ga BL, glupo je da se ovako kacimo kao drzavne org zbog ovih glupih stvari al nema veze...
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Ma nije ni bitno brate pitaj mareta zna on ja kako tebi napisao tako on meni rekao, decko htio da mu se da otkaz oni ga BL, glupo je da se ovako kacimo kao drzavne org zbog ovih glupih stvari al nema veze...
Pa onda nemoj da bezite s talackih nego budite pravi fib i vodite pregovore a ne cim dodje do pucnjave auto i gas
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Drzi se ti mare vlade, slijedeci put kad BL lika bez razloga skakanje s 3 sprata vlade i slicne gluposti forumom cemo da rijesavamo necemo onako ljudski kao sto smo dosli bili ;)
ako ste toliko mocni necete bezite sa talackih kad krene pucnjava
 

Profez

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
89
Ne znam koji decko. Kad im je receno da svako ko zeli transfer da im odobre to. A ovo ostalo ne zelim da komentarisem
Ja sam taj decko, mene je stavio na BL svih drzavnih org Mare Speed koji odgovara na stvari iz NonRP radia u RP Radio... A samo sam trazio transfer. Uz razlog "Svojevoljno napustanje org" a ja u organizaciji duze od njega (od prvog dana mandata). Zalosno...
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Ja sam taj decko, mene je stavio na BL svih drzavnih org Mare Speed koji odgovara na stvari iz NonRP radia u RP Radio... A samo sam trazio transfer. Uz razlog "Svojevoljno napustanje org" a ja u organizaciji duze od njega (od prvog dana mandata). Zalosno...
mogo sam bit i ja od prvi dan ali nisam bio kuci tako da uzivaj
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Brate moj, priznaj da te drma ljubomora, da za gresku od dva slova ti kacis na forum i nabijas warnove..... Mene bi bilo sramota iskreno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom