Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Filipbarbulovic123

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
6
Ime porodice:BARBABOSS
Vlasnik porodice-Pablo Barbulovic ID:10912
Forum link od vlasnika porodice:Filipbarbulovic123
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu:LEGIJA#7253
Broj porodicne kuce: 997
Forum link od vlasnika porodice je: Filipbarbulovic123

Logo Porodice:

220px-%D0%9A%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D1%9B%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%9A%D0%B0.jpg



Prica o porodici:
Kada je bio rat na Balkanu ja i moja porodica smo morali da podjemo sa Balkana zbog raspada drzave. Kada smo stigli u Los Santosu nismo imali nista jeli iz istog tanjira jedva smo imali za kopru hleda.Radili smo kao cistaci grada i gledali bogatase kako lepo zive kako uzivaju,Jedne noci kada smo radili trecu smenu {cistili grad} dosli smo kod Pillbox Hilla da ocistimo par kontenjera koja su se nalazila pored banke tada u tim vecernjim casovima se odvijala pljacka mi to nismo znali dok nismo culi pucnjavu i gledali kako pljackasi beze sa punim torbama para.Par dana posle toga mnogo smo reazmisljali o tome gde su pobegli kako i jos svasta nesto i tako kroz razmisljanje je meni palo na pamet zasto nebi i mi osnovali neku nasu porodicu da mozemo i mi da uzivamo da ne jedemo jednu koru hleba zjaedno i da gledamo druge kako se bahate i tako smo zapoceli polako da osnujemo nasu porodicu koja je krenula brzo da se razvija i da raste naglo vrlo brzo se proculo za nas.BARBABOSS ime je nastalo zbog toga sto su nas povezivali sa fasitima iz drugog svetskog rata po cuvenoj operaciji nemacke vojske BARBAROSA samo sto su u mesto BARBAROSA nas zvali BARBABOSS i tako kako je nasa porodica rasla i razvijala se postali smo najpoznatiji u gradu Los Santos.

Poslovi porodice:
Trenutno nema biznisa u porodici.

cilj porodice: Je da napravi veliki biznis da moze da znabdeva sve ostale clanove porodice da si lepo zive.

ljudi koj vode BARBABOSS:
BOSS-Pablo Barbulovic
under-BOSS-Jovan Barbulovic



Pravila porodice:
{1}.Postovati vlasnika porodice i sve druge clanove.
{2}.Ne glupirati se po gradu i ne praviti probleme.
{3}.Postovati pravila grada.
{4}.Ne psovati ostale clanove porodice i vlasnika.
{5}.Ne psovati druge igrace iz grada.


Rankovi porodice:

{1} POCETNIK: Ima pristup samo vozilima porodice.
{2} POTRCKO : Ima pristup vozilima i moze ubacivati igrace u porodicu.
{3} POMOCNIK: Ima pristup narucivanju municije ,skladistu,vozilima,sme izbacivati iz porodice i sme ubacivati u porodicu i ima pristup porodicnom balansu.
{4} UNDER-BOSS: Ima pristup svemu sem prodaje porodicnog biznisa
{5} BOSS: Ima pristup potpuno svemu
 
Last edited:

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda prijave moram je odbiti,
Ne postoji pordica na navedenoj kuci,
Mozete se opet prijaviti za 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom