Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33097
Players nickname
Dzoni Tejtovic
Suspect ID
1555
Date of violation
Jan 21, 2023
Time of violation
0:07
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Pv57vfJzWX0&ab_channel=Dzoniii

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
669
ovaj 1555 je lik koji opasno krsi pravila i ako ga ne izbace iz LSPD-a donijet ce im warnove, jucer lik van grada sam ide na podrucju gdje LSPD ne smije da ide. A danas ga vidim na Crnom tržištu .
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
ovaj 1555 je lik koji opasno krsi pravila i ako ga ne izbace iz LSPD-a donijet ce im warnove, jucer lik van grada sam ide na podrucju gdje LSPD ne smije da ide. A danas ga vidim na Crnom tržištu .
da zao mi je lspda sto ce im nabiti warnove jer ne zna sta radi lik
 

Milan Darkin

Player
Player
Joined
Jun 18, 2021
Messages
331
sve se vidi u povu
kada su mi panduri rekli da imam 5 sekundi da pobegnem pobegao sam na kraju me je id 1555 ubio i ako sam pobegao
Ti po RP-u ne možeš da znaš kao civil da je tu IC event jer nisi ni u jednoj organizaciji još pričaš preko discorda u vezi IC situacije ( MG ). Dolaziš na mesto gde se pucaju 50+ ljudi državnih organizacija i bandi kao civil i samim tim se ne bojis za svoj život ( FearRP ). Bio si pola obučen u zeleno i ja nisam mogao da znam da li si u The Families ili si civil. Na kraju si mi se d-syncao pa sam te nenamerno dovršio. Toliko od mene 🙂
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
Ti po RP-u ne možeš da znaš kao civil da je tu IC event jer nisi ni u jednoj organizaciji još pričaš preko discorda u vezi IC situacije ( MG ). Dolaziš na mesto gde se pucaju 50+ ljudi državnih organizacija i bandi kao civil i samim tim se ne bojis za svoj život ( FearRP ). Bio si pola obučen u zeleno i ja nisam mogao da znam da li si u The Families ili si civil. Na kraju si mi se d-syncao pa sam te nenamerno dovršio. Toliko od men
dzabe koristis moj pov protiv mene ja znam da cu dobiti za mg kaznu a to sto ti ides po gradu i namerno nabijas lspdu warnove to nije moj problem
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
I da dosao sam po blago pa sam izgubio motor i trazio sam svoj motor sto se i cuje u pov-u da kazem da trazim motor
 

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
383
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji.

Čeka se odgovor ID-a 1555.

Ima 12 sati da odgovori.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Momak kao prvo dosao si na podmornicu nisi u bandi, drugo ocigledno si radio CB trece pricas na diskordu, molim te....
 

kannis

Player
Player
Joined
Jan 8, 2023
Messages
15
Ti po RP-u ne možeš da znaš kao civil da je tu IC event jer nisi ni u jednoj organizaciji još pričaš preko discorda u vezi IC situacije ( MG ). Dolaziš na mesto gde se pucaju 50+ ljudi državnih organizacija i bandi kao civil i samim tim se ne bojis za svoj život ( FearRP ). Bio si pola obučen u zeleno i ja nisam mogao da znam da li si u The Families ili si civil. Na kraju si mi se d-syncao pa sam te nenamerno dovršio. Toliko od mene 🙂
i ja mogu da sam u zuto pa nisam u vagosima
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
669
Pa dobro barem se nije ulizao za zamenika nacelnika i ne sedi po ceo dan u stanici kao neki pre...

Pa sto se sada ne ulizen za neku poziciju? Jeli ti misliš da sam ja bolestan za nekim pozicijama ovde? Prijatelj iz familije mi je vodio NG pa nisam ušao u njega, a mogao sam biti High komanda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom