Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1343
Players nickname
Tin Svilacc
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Jan 22, 2023
Time
00:00
Proofs
x

Tin Herkul

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
15
Pozdrav Abraham, znam da me pamtiš po lošim stvarima koje sam napravio, nisam tada poznavao najbolje pravila jer sam tek tada došao u grad i tek kasnije sam postao svjesan što sam napravio i sada se kajem zbog toga. Pa ti pišem ovo kako bi mi možda oprostio i kako bi mi dao da barem vodim neku organizaciju kada već ne mogu postati admin, htio bi se dokazati u vođenju neke organizacije da vidiš da sam u tome dobar.
Nadam se da ćeš mi moći oprostiti jer sam na serveru od kad se otvorio i naučio sam pravila odnosno šta smijem, a šta nesmijem.
 

Tin Herkul

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
15
Pozdrav Abraham, znam da me pamtiš po lošim stvarima koje sam napravio, nisam tada poznavao najbolje pravila jer sam tek tada došao u grad i tek kasnije sam postao svjesan što sam napravio i sada se kajem zbog toga. Pa ti pišem ovo kako bi mi možda oprostio i kako bi mi dao da barem vodim neku organizaciju kada već ne mogu postati admin, htio bi se dokazati u vođenju neke organizacije da vidiš da sam u tome dobar.
Nadam se da ćeš mi moći oprostiti jer sam na serveru od kad se otvorio i naučio sam pravila odnosno šta smijem, a šta nesmij. Oprostite mislio sam napisati Chief of administrator
 

Tin Herkul

Player
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
15
Pozdrav Abraham, znam da me pamtiš po lošim stvarima koje sam napravio, nisam tada poznavao najbolje pravila jer sam tek tada došao u grad i tek kasnije sam postao svjesan što sam napravio i sada se kajem zbog toga. Pa ti pišem ovo kako bi mi možda oprostio i kako bi mi dao da barem vodim neku organizaciju kada već ne mogu postati admin, htio bi se dokazati u vođenju neke organizacije da vidiš da sam u tome dobar.
Nadam se da ćeš mi moći oprostiti jer sam na serveru od kad se otvorio i naučio sam pravila odnosno šta smijem, a šta nesmijem.
Oprostite mislio sam napisati Chief of administrator
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom