Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Nikolaa Petrovic
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 21, 2021
Time of violation
20:04
Proofs
https://youtu.be/_uwn-6yNrws

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
POV sve govori
Ukoliko neko ima 1. taoca kao state org ima puno pravo da uzme i 2. koji je bukv prosao pored njih jer vi za obicnog civila morate da ti max 100k
1.16 Tijekom bilo koje situacije s taocima uključujući (pljačka 24/7, oružarnica) bande mogu tražiti određeni iznos novca za taoca. Civil - do 100k Službenik za provođenje zakona - do 200k Visoka komanda - do 300k Lideri - do 400k
POV sve govori
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
POV sve govori
Tvoj drugar popio ban pa sad placete za ovo i + zanimljiv MG radis s tim pricanjem da ne bi smjeli imati takvog taoca. Po pravom RP mozemo imati bilo koga za taoca, po pravilima servera mozda ne.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Ja ovde stvarno ne vidim kakav smo mi PG uradili, ja gledam reko možda je neko pao sa brda kolima, brato, sam sebe brukaš ovim žalbama koji ti je đavo, kako smo mi u RP situaciji mogli da znamo da je ovaj momak izašao tek iz zatvora, a i da jeste šta nas boli uvo, imali smo jednog, op naišao i drugi jos 100k za nas ćao doviđenja, ne znam zašto ste toliko ljubomorni, aj bar da je neka žalba normalna na nas pa i da krenemo da pišemo u pravu ste ovo ono, ovo je smejurija. Pozdrav brate!
 

FelixGallardo

Player
Player
Joined
Oct 19, 2021
Messages
10
Ja ovde stvarno ne vidim kakav smo mi PG uradili, ja gledam reko možda je neko pao sa brda kolima, brato, sam sebe brukaš ovim žalbama koji ti je đavo, kako smo mi u RP situaciji mogli da znamo da je ovaj momak izašao tek iz zatvora, a i da jeste šta nas boli uvo, imali smo jednog, op naišao i drugi jos 100k za nas ćao doviđenja, ne znam zašto ste toliko ljubomorni, aj bar da je neka žalba normalna na nas pa i da krenemo da pišemo u pravu ste ovo ono, ovo je smejurija. Pozdrav brate!
Dark sto se tice ove teme nije ovo PG, par zadnjih auta mozda malo al na granici brzine preko ne pristupacnog terena, to vi objasnite svojim ljudima i rijesena stvar. Toliko od mene za zalbu jer sam bio na toj situaciji.

Ako vec trazis da teme i zalbe budu razumne onda si ti prvi trebao reagirati kad su vasi clanovi mene postavili radi vrijedanja majke, a i sam znas da ono nema veze sa bilo cim takvim.
Ne zelim mjesati ovdje kruske i jabuke al sa nase strane niti ima zelje niti volje da mi nekome napakostimo preko zalbi, samo da se normalno diskusije vode kako bi nam svima bilo super. Dovoljno se dugo znamo da znas da nema mrznje izmedju nas ni malo.
Svako dobro, vidimo se po gradu 💪🏻
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Dark sto se tice ove teme nije ovo PG, par zadnjih auta mozda malo al na granici brzine preko ne pristupacnog terena, to vi objasnite svojim ljudima i rijesena stvar. Toliko od mene za zalbu jer sam bio na toj situaciji.

Ako vec trazis da teme i zalbe budu razumne onda si ti prvi trebao reagirati kad su vasi clanovi mene postavili radi vrijedanja majke, a i sam znas da ono nema veze sa bilo cim takvim.
Ne zelim mjesati ovdje kruske i jabuke al sa nase strane niti ima zelje niti volje da mi nekome napakostimo preko zalbi, samo da se normalno diskusije vode kako bi nam svima bilo super. Dovoljno se dugo znamo da znas da nema mrznje izmedju nas ni malo.
Svako dobro, vidimo se po gradu 💪🏻
Video sam, ali kasno, meni je bilo smešno, ali prosto ne možeš sa ljudima, tvrdoglavi su, isto kao ovaj tvoj takav je i taj moj... Iskompleksiran, šta ćeš. Žao mi je za ban, baš glupo, brzo se vraćaš pa se gledamo, ljubi brat!
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Jedini pripadnik Ballas Gang-a koji je uradio PG vozilom je igrac koji se vozio dzipom i prevrnuo, ostali clanovi nisu prekrsili PG.
  • S obzirom da se ne vidi ID pojedinca, nemate dovoljno dokaza kako bi se dala kazna.
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom