Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7495
Players nickname
Toma_Navarro
Suspect ID
612 14907 6103
Date of violation
Jan 22, 2023
Time of violation
23:38
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Re5qwzuEVq0

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
151
Da objasnim posto sam i sam bio tu u tom rp-u. Prolazim tu 3 lika iznenada krecu pucat na mene pozovem lokal imamo veliku pucnjavu sa 3 lika i pala su 2 3 vladina sluzbenika. Nakon sto je pucnjava gotova nismo onesposobili sve kriminalce i nismo znali gdje su. Ti koji prolazis sa autom audijem imas balaklavu na glavi i nemas strah za svoj zivot a vidis 3 mrtva tijela i pucnjavu, ti se zaudtavljas i gledas nesto. Vladini sluzbenici nista nisu preksili a ti si prekrsio fearrp, Klasican si forum warrior a pojma nemas o pravilima. CRINGE
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
669
Da objasnim posto sam i sam bio tu u tom rp-u. Prolazim tu 3 lika iznenada krecu pucat na mene pozovem lokal imamo veliku pucnjavu sa 3 lika i pala su 2 3 vladina sluzbenika. Nakon sto je pucnjava gotova nismo onesposobili sve kriminalce i nismo znali gdje su. Ti koji prolazis sa autom audijem imas balaklavu na glavi i nemas strah za svoj zivot a vidis 3 mrtva tijela i pucnjavu, ti se zaudtavljas i gledas nesto. Vladini sluzbenici nista nisu preksili a ti si prekrsio fearrp, Klasican si forum warrior a pojma nemas o pravilima. CRINGE

-Ja se ne bojim za svoj zivot u blindiranom autu dok metci ne počnu pogađati auto.
-Ne možeete me vidjeti kroz zatamljeno auto da imam balaklavu jer u vašim očima auto nije imalo puknuto staklo(tako je po skripti).
-Došao sam tu da vidim kakav je geto po gradu , ako je to neki problem onda neka me kazne briga me.
-Nauči ti ljudino pravila RP, a nemoj bježati u GZ pa plakati da povucemo zalbu da ne bih izgubio 3 miliona skladiste radi potecijalnog warna.
 
Last edited:

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
151
-Ja se ne bojim za svoj zivot u blindiranom autu dok metci mene ne počnu pogađati auto.
-Ne možeete me vidjeti kroz zatamljeno auto da imam balaklavu jer u vašim očima auto nije imalo puknuto staklo(tako je po skripti).
-Došao sam tu da vidim kakav je geto po gradu , ako je to neki problem onda neka me kazne briga me.
-Nauči ti ljudino pravila RP, a nemoj bježati u GZ pa plakati da povucemo zalbu da ne bih izgubio 3 miliona skladiste radi potecijalnog
Auto nije po skripti blinda nego je bug, ja sam na svom screenu mogao lijepo vidit da imas balaklavu kroz prozor. Izasao si bio iz auta i mogao je svatko vidit da imas balaklavu ako se vec izvlacis na zatamljena stakla. Nemas fear a vidis pucnjavu gahahahah.
A za ovu zadnju prouku komenara nemam ja bjezo u gz nisam, a ti dobro znas sta se dogodilo sa tom zalbom sam si sebe okacio, to si isto sad uradio. 😘😘🥰
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
669
Auto nije po skripti blinda nego je bug, ja sam na svom screenu mogao lijepo vidit da imas balaklavu kroz prozor. Izasao si bio iz auta i mogao je svatko vidit da imas balaklavu ako se vec izvlacis na zatamljena stakla. Nemas fear a vidis pucnjavu gahahahah.
A za ovu zadnju prouku komenara nemam ja bjezo u gz nisam, a ti dobro znas sta se dogodilo sa tom zalbom sam si sebe okacio, to si isto sad uradio. 😘😘🥰
Nisam znao da je bag izvini molim te.
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Druze Tomo ja nemam nameru da se svadjam sa to tobom ali bas to da radis, da cekas da neko nesto pogresi a svi prave male greske, i samo u tom trenutku ti naidjes i snimis i kacis mislim ako ti to ispunjava dusu onda u redu ali ne vidim razlog tome jel te vlada BL nije jel ti nismo prodali licencu?
Ali nije to sada bitno jel si ljubomoran ne razumem sto imas potrebu za sve da se tuzakate i sta ti se desilo nista nisi uhapsen niti nesto ostecen, mi smo burno odreagovali iz tog razloga zato sto je bila masovna pucnjava a imao si balaklavu na glavi i nekako si se uklopio u tom trenutku kada su oni poceli da beze, i mi smo mislili da si ti jedan od njih zato sto nosis balaklavu a znas da je ilegalna i da imamo pravo da te hapsimo i da stakla su ti bila slomljena i da si stv imao zatamljena stakla mi stvarno po ne bismo mogli da ti vidimo nju a i da se vozis sa blindom po gradu i da kasnije radis CB zato sto znas da ti niko ne moze nis malo js i to glupo drug i 24/7 blejis u vladi i cekas da napraviomo gresku kako bi nas kacio msm ne vidim smisao tome osim ako se nekome osvecujes ja tebe znam iz PDA ali nikada takav bio nisi sta ti se desilo ne znam ali to nisi ti. Ma da me nesto i briga ali ovo sto radis rade deca os10 godina a ne stariji ljudi koji trebaju nes postici a ne samo kaciti idi kradi ona kola koja si krenuo tamo da krades i ostavi vladu na miru. Npr da si video vladu u rl da we pucaju ne bi ti stajao sa kolima i gledao sta se desava? Ako js ovo RP to je FearRP tako da ono. Ova zalba nema smisla osim tvoje zelje sa mi dobijemo sada WARN a ti ako hoces procitaj ovo i razmisli sta hoces postici sa zalbom ali molim te zapitaj se reci sta ja hocu da postignwm ovom zalbom i odgovori mi molim te.

Prijatno vece.
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
Da objasnim posto sam i sam bio tu u tom rp-u. Prolazim tu 3 lika iznenada krecu pucat na mene pozovem lokal imamo veliku pucnjavu sa 3 lika i pala su 2 3 vladina sluzbenika. Nakon sto je pucnjava gotova nismo onesposobili sve kriminalce i nismo znali gdje su. Ti koji prolazis sa autom audijem imas balaklavu na glavi i nemas strah za svoj zivot a vidis 3 mrtva tijela i pucnjavu, ti se zaudtavljas i gledas nesto. Vladini sluzbenici nista nisu preksili a ti si prekrsio fearrp, Klasican si forum warrior a pojma nemas o pravilima. CRINGE
Da da vama je svako forum warrior zato što je vaša org u pitanju I vaši ljudi a vama da se desila ta situacija vi kao ne biste kačili žalbu?
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
I to sto ti je admin rekao da je takva skripta jel to RP auto ne nije uopste ali oke kako god hoces ali ja bih ti savetovao da povuces mislim ako hoces samo sebe spustas na nizi nivo....
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Da da vama je svako forum warrior zato što je vaša org u pitanju I vaši ljudi a vama da se desila ta situacija vi kao ne biste kačili žalbu?
Pa gledaj momak ja iskreno da ti kazem nikada nikoga okacio nisam i ako su ljudi non stop radili failove koliko je meni puta FIB ili Vlada usrala RP dok sam bio u Gengovima pa nikada ih nisam okacio zato sto nema smisla ako mi ne verujes pogledaj ki profil.
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
I to sto ti je admin rekao da je takva skripta jel to RP auto ne nije uopste ali oke kako god hoces ali ja bih ti savetovao da povuces mislim ako hoces samo sebe spustas na nizi nivo....
Ne bitno da li je takva skripta ili nije kakav god auto on vozio to nema veze sa onim što su oni uradili oni su svakako radili rdm
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Ne bitno da li je takva skripta ili nije kakav god auto on vozio to nema veze sa onim što su oni uradili oni su svakako radili rdm
RDM ko je radio mi kao Vlada ukoliko neko zapuca na nas mi imamo pravu da vratimo trostrukom paljbom zar nisam u pravu?
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
RDM ko je radio mi kao Vlada ukoliko neko zapuca na nas mi imamo pravu da vratimo trostrukom paljbom zar nisam u pravu?
Što ste na njega pucali onda kada on nije na vas a to da li je neko zapucao na vas opet ste prekršili pravilo
 

Wolf23.

Player
Player
Joined
Aug 20, 2022
Messages
67
Što ste na njega pucali onda kada on nije na vas a to da li je neko zapucao na vas opet ste prekršili pravilo
Zasto se nasao u toj teritoriji jos mu je brojano pet sekunsi i upozoren je samim tim je trebao samo da nastavi a ne da radi CB ja sam mu brojao ali se nisam cuo ocigledno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom