Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31965
Players nickname
Stefan_Renegade
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 25, 2023
Time of violation
20:55
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=6xmShzS_c2o&ab_channel=Povovi

Stefan Renegade

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
35
Mass mg(warn za familiju posto vas u toj situacije ima 3,plus momci sa discorda koji traze tacku da dodju) , ooc vredanje bolnicara, zoves admina u sred rp situacije, cb, video od pocetka situacije...
mislim da neznas da prepoznajes glasove tako da nastavi svoj zivot dalje
 

vito corleone

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
27
Sve se vidi u povu 10009 dao mi naredbu da se udaljim ja sam poslusao naredbu nakon to poceli su da pucaju bez brojanja
10009 Vezao nas je bio je ubijen od strane nekog lika i vraca se pre 15 min na isto mesto na koje je ubijen i opet puca
10009 OC vredjanje
i ovaj lik treba da se izbaci od drzavne organicje
 
Last edited:

Mirko Zlikovski

Douple taped
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
177
neka mozda i ja budem kaznjen al i oni ce dobit warnove i kick od organizacije
mislim da neznas da prepoznajes glasove tako da nastavi svoj zivot dalje
Ne znam se pise inace, ali uglavnom 3 vas tu ima u toj situaciji i 3 na discordu, rps, mg, ub, vdm, rdm, ooc vredjas bolnicara, znaci ima tu da ti se napakuje warn za familiju i tebi ban jedno 7 dana.
 

vito corleone

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
27
Sve se vidi u povu 10009 dao mi naredbu da se udaljim ja sam poslusao naredbu nakon to poceli su da pucaju bez brojanja
10009 Vezao nas je bio je ubijen od strane nekog lika i vraca se pre 15 min na isto mesto na koje je ubijen i opet puca
10009 OC vredjanje
i ovaj lik treba da se izbaci od drzavne organicje
Ja sam vas srdacno napusio penisom, ne ooc vredjao. I gde sam se ja to vratio? Zasto mlada devojka govori gazi ga? I zasto si sekao deo izmedju ova dva pova? I na kraju vas pustim, da ne idete u zatvor, sta mislis da si postigao sa ovim? Ja i da dobijem warn, odmah cu ga skinuti i biti gde sam i bio. A tvoja familija ne moze odmah skinuti warn, takodje na prvom povu psujes majku, a na drugom bolnicara, sve u svemu lepo si ti rekao 'sad cu da vas karam' kapa dole majstore, dobro si 'karao' ali sebe i svoj fem. S' ljubavlju Kan.
 

Stefan Renegade

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
35
Ja sam vas srdacno napusio penisom, ne ooc vredjao. I gde sam se ja to vratio? Zasto mlada devojka govori gazi ga? I zasto si sekao deo izmedju ova dva pova? I na kraju vas pustim, da ne idete u zatvor, sta mislis da si postigao sa ovim? Ja i da dobijem warn, odmah cu ga skinuti i biti gde sam i bio. A tvoja familija ne moze odmah skinuti warn, takodje na prvom povu psujes majku, a na drugom bolnicara, sve u svemu lepo si ti rekao 'sad cu da vas karam' kapa dole majstore, dobro si 'karao' ali sebe i svoj fem. S' ljubavlju Kan.
Ima ljude koji treba ovo da pregledaju ti mozes samo da cekas i da sutis ako mislis da si pametan imas tamo da postavis aplikaciju za admina pa onda kometiraj i odlucuj sta oces ako te prihvate normalno
 

vito corleone

Player
Player
Joined
Aug 4, 2022
Messages
27
Ima ljude koji treba ovo da pregledaju ti mozes samo da cekas i da sutis ako mislis da si pametan imas tamo da postavis aplikaciju za admina pa onda kometiraj i odlucuj sta oces ako te prihvate normalno
Strpi se, lagan sam po pitanju ove zalbe. Ali tvoja kikiriki familija nije. Poyyy
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Sve se vidi u povu 10009 dao mi naredbu da se udaljim ja sam poslusao naredbu nakon to poceli su da pucaju bez brojanja
10009 Vezao nas je bio je ubijen od strane nekog lika i vraca se pre 15 min na isto mesto na koje je ubijen i opet puca
10009 OC vredjanje
i ovaj lik treba da se izbaci od drzavne organicje
Da li ste normalni vi teletabisi fearrp ne bojis se prici naoruzanom licu stajes u blizini izlazis iz kola vidi se da si imao nameru da pucas na njih samo sto ne znas da koristis bindove za brzo biranje pa onda masivan MG cele tvoje bedne familije kao vi ste frustrirani. Daj da te vidim u rl da pridjes nekom tako ko je naoruzan i da se parkiras u njegovoj blizini. Za g.p. 6.15 se zalis a ometao si hapsenje nemoj da lazete ovde pokrij se usima i nestani danbo.
 

Stefan Renegade

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
35
Da li ste normalni vi teletabisi fearrp ne bojis se prici naoruzanom licu stajes u blizini izlazis iz kola vidi se da si imao nameru da pucas na njih samo sto ne znas da koristis bindove za brzo biranje pa onda masivan MG cele tvoje bedne familije kao vi ste frustrirani. Daj da te vidim u rl da pridjes nekom tako ko je naoruzan i da se parkiras u njegovoj blizini. Za g.p. 6.15 se zalis a ometao si hapsenje nemoj da lazete ovde pokrij se usima i nestani danbo.
Jel te pitao neko?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom