Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17522
Players nickname
Dragx Valujev
Administrators nickname
Milan Darkin
Date
Jan 26, 2023
Time
14:00
Proofs
https://imgur.com/T0GZNEG

Dragx

Player
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
33
Postovana Administracijo, obracam Vam se jer sam danas dobio ban za GP 3.1 na odluku admina Milan Darkin. Nadalje u poruci zelim vam pribliziti nastalu situaciju u kojom smatram da je ta odluka bila nepravedna i jer moze nastetit članovima moje porodice. Trazio sam od strane adminstracije da speca nastalu situaciju koja se odvijala oko moje kuce, nakon nekoliko poziva admin se uspio pojaviti. Naime rijec je ovdje bila o tome da Id 29768 danonocno dolazi pred moju kucu i ubija sve koji su pred njom i tvrdi da trazi panele, a panela nema nigdje. Pod tim opravdanjem stavlja zalbe za massrullebreak porodice Thieves. Nakon svih tih mojih poziva da se prekine s tim i da adminstracija sprijeci takve postupke stvari se i dalje nastavljaju, a ono ste se dogodilo u tom trenutko to jest sto je prethodilo mojem banu jeste to da sam ja izrekao licno odredjenu uvredu navednom igracu gore napisanom Id- u-. Nadalje ja od toga ne bjezim da sam ucinio pogresku govoreci OC uvredu. Smatram da su odredjeni igraci bili blaze kaznjavani za vece uvrede nego ovo za sta sam ja sada banan, stoga smatram da je ova kazna bila prerigorozna i dovodi u pitanje opstanak moje porodice i svega sto mene veze za ovu igru. U prethodnim danima odredjeni igraci namjerno prave probleme mojoj porodici i cinim sve sto je u mojim mogucnostima da to sprijecim. Ne zelim poticati tokiscnost koja se dogadja na ovom nasem serveru i volio bih kada bi se ovakvi igraci koji cine sve da napokoste drugima dosli svijesti. Administracija moze da proveri da nisam do sada kaznjavan za nikakve takve stvari jer od glavnih mojih moralnih nacela jeste da ne vredjam nikoga i ne ponizavam i nista takvog slicnog. Iskreno mi je stvarno zao sto je do toga doslo da sam primoran moliti Vas za smanjenje kazne na demorgan i sto sam se doveo u situaciju da izgovorim tako nesto. Nazalost izgubio sam zivce i nasao sam se isprovociran od strane odredjenih ljudi i sto sam ocekivao u datom trenutku da ce administracija uciniti vise da zastite ljude koji traze njihovu pomoc. Administracija ima u svakom trenutku moju podrsku na odluke koje donosi to mogu i odredjeni admini potvrditi koji su suradjivali samnom kroz ovo sve moje vrijeme igre koje sam proveo na ovome serveru, a to nije malo. Glavni razlog ovog sve sta pisem su ljudi zbog kojih igram ovu igru i zbog kojih drzim porodicu i s kojima nastojim uciniti ovaj server boljim. Stoga Vas nakon ovog svega molim da razmotrite ovu odluku koja je donesena na moju stetu.
 

NikolinaRaskovic

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
34
Sami ste prvi počeli već mesec dana nas provocirate u club chatu i palite kola ispred našeg fema sam si bio zatvoren za UB sve se može pogledati. Jednom kada vratimo ono sto Trpimo već mesec dana odmah pljušte oc uvrede. Posle neka budemo mi toksični, tako da nemoj ovde pisati laži, odleži svoju kaznu. Sportski pozdrav
 

Mario Gigante

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
30
izasli smo na lijep i kulturan nacin, rekli smo i nadali smo se da cemo se nastaviti druziti kako ic tako i oc...cim smo izasli pocele su oc prozivke sto ingame (club chat itd) sto na diskordu, trazili ste kucnu adresu naseg clana koji ima 14godina jer vam je nabio warn na porodicu (warn je takod bio ispravna odluka admina),svima ste poceli da trazite privatne adrese navodno da ih udarate idt... mislio sam sobzirom na vase godine da se ovo nece desavati, poceli ste da kao dijeca kada ih neko u fortnite ubije da trazite adrese itd... vec mijesec dana (od kada smo leavali vasu familiju Thieves) pocele su konstantne provokacije itd, sada nemoj da placete i pisete zalbe na admine kada vas pojedini clanovi provociraju itd, sutili su vec mjesec i vise ih niko ne moze susprostaviti od nas vecih cinova Renegades da to rade. sami ste ovo trazili, mogli ste jednostavno prestati i ponasati se zrelo za vase godine,nista se od ovoga nebi desilo.

uzivajte i skontajte sta radite vec jednom, igramo jebenu igru...
 

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
izasli smo na lijep i kulturan nacin, rekli smo i nadali smo se da cemo se nastaviti druziti kako ic tako i oc...cim smo izasli pocele su oc prozivke sto ingame (club chat itd) sto na diskordu, trazili ste kucnu adresu naseg clana koji ima 14godina jer vam je nabio warn na porodicu (warn je takod bio ispravna odluka admina),svima ste poceli da trazite privatne adrese navodno da ih udarate idt... mislio sam sobzirom na vase godine da se ovo nece desavati, poceli ste da kao dijeca kada ih neko u fortnite ubije da trazite adrese itd... vec mijesec dana (od kada smo leavali vasu familiju Thieves) pocele su konstantne provokacije itd, sada nemoj da placete i pisete zalbe na admine kada vas pojedini clanovi provociraju itd, sutili su vec mjesec i vise ih niko ne moze susprostaviti od nas vecih cinova Renegades da to rade. sami ste ovo trazili, mogli ste jednostavno prestati i ponasati se zrelo za vase godine,nista se od ovoga nebi desilo.

uzivajte i skontajte sta radite vec jednom, igramo jebenu igru...
i meni je pretio sad cu postavim imgur sliku na forumu u priv chet
 

Dragx

Player
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
33
Ovo sve sto pisete nema veze s mojom objavom i obratite se administraciji povodom toga, vi sada okrivljujete mene za nesto sto je netko drugi uradio. Vidite i sami koliko sirite mrznju od koje se sam ogradjujem i govorim svima da nemam nista s time. Ja ne zivim zivot u tudjim glavama i isto tako ne mogu raditi stvari umjesto njih. Ovde govorim za sebe i u svoje ime kad kazem da mi je zao za nesto sto sam ja skrivio i iskreno trazim oprost od administracije.
 

NikolinaRaskovic

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
34
Ok Drax ako je tako ko je zatvoren za UB ispred našeg fama, dok nas je gadjao sa hevi snajperom sa zgrade? Nemam ništa protiv nikoga al sto je previše previše je. Da ja 3 dana već ne mogu da igram igru na miru od vas stvarno nema smisla. Bolje da karate neke picke nego sto nas uzimate usta već mesec dana i sedite ispred našeg fema
 

Knele2

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
200
Ok Drax ako je tako ko je zatvoren za UB ispred našeg fama, dok nas je gadjao sa hevi snajperom sa zgrade? Nemam ništa protiv nikoga al sto je previše previše je. Da ja 3 dana već ne mogu da igram igru na miru od vas stvarno nema smisla. Bolje da karate neke picke nego sto nas uzimate usta već mesec dana i sedite ispred našeg fema
Problem je sto su sig ruzni zato ne mogu ni da karaju sede kuci i samo provociraju a kad dodje dodjem da kradem panele onda svi kacite kaci slobodno prvo me psujes a onda sad places xD
 

Dragx

Player
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
33
kao sto rekoh ja ovde govorim u svoje ime kad kazem da mi je za nesto zao. sto se tice nekih vasih problema iskreno me ovdje ne zanimaju. Ja sam dosao da kazem sto osjecam i s cime se susrecem svaki dan na grandu. Iz vasih usta jedino se sire lose rijeci, ovde sam jer se kajem za receno, a vi to ne znam je li ne mozete ili ne zelite prihvatiti.
 

NikolinaRaskovic

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
34
Želimo prihvatiti, možemo li da se dogovorimo sada ovde da sve prestane? Narod se lepo pozdravio bez ijedne lose reci i to je to. Ovo sto vi radite nama mogla je Zampa raditi vama. Ja iskreno sa moje strane želim da sve prestane i mogu držati svoje članove pod kontrolom.
 

Triffy Ricci

Player
Player
Joined
Dec 10, 2022
Messages
22
Realno nikada se nisam ovome nadao da ce do ovoga dolaziti, uvjek sam bio korektan prema vama i vi to vrlo dobro znate, cak i poslje mjesec dana provokacija na racun nase familije od mene niste culi ni jednu losu rijec. To vam moze biti dovoljan dokaz da bi se ovo sve moglo zaustaviti davnih dana sa normalnim ljudskim razgovorom. Na zalost doslo je do ogromne toxicnosti gdje pojedini clanovi ne zele da trpe neke stvari vise i sa tim vracaju kako vracaju. Za ovo postoje samo dve solucije, normalni ljudski razgovor i kompromis da se ni jedna strana ne provocira ili da se nastavljamo ganjati ovde pa cija familija prva padne padne. Ja sam za ovo prvo a mogu da garantujem za ostatak liderske ekipe da su istog misljenja, nama nije cilj da se bilo ko od nas raspada. Vec sam se ponudio za razgovor prije mozda dve sedmice i idalje sam spreman da popricam sa vama. Odluka je vasa, lopta je kod vas, Drax ti me znas i kad god zelis mozes da se javis i da se ovo zaustavi. Trebamo biti realni i jedni i drugi i dokazati da smo prije svega ljudi i da se sve moze rijesiti na normalan nacin.
 

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
Obraćanje svim članovima renegadesa, o kakvoj vi vašoj familiji pričate vec danima, vaša familija se napdavila iz hira zbog nekih vaših razloga u vašim polupanim glavama, šaljete klince da dolaze u familiju da terorišu 37 38k id-ove koje učimo da igraju igricu kao sto smo učili i vas zato ste naša deca i uvek cete biti, koji god bili na rang listi uvek cete biti naša deca i to je činjenica, i kada ste iznad nas niste ni svesni koliko ste ispod, nikada necete dostici naš level to svi dobro znate, dakle činjenica je da vas puca ogroman kompleks što familija nije propala kada ste vi izašli a ono mi samo postali jači, neuništivi kurcite se na igrici masa vas proziva u rl da se nađete da rešavate probleme vi ko pičke nista ne smete smešni ste
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom