Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected MassRuleBreak MG | porodica Renegades

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31776
Players nickname
Max Salvatore
Suspect ID
31965 25726 34874
Date of violation
Jan 25, 2023
Time of violation
20:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=cZrPiLngdzs

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
Da takvi forum wariori tako neiskusno da ne kazem glupo kače sve zivo na kraju su se sjebali, lik im broji mesto da se pomere oni se vracaju svesno da snime da okače sve sto šeta ulicom, na kraju MASSRULEBREJK, forum glabariori
 

Stefan Renegade

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
35
Da takvi forum wariori tako neiskusno da ne kazem glupo kače sve zivo na kraju su se sjebali, lik im broji mesto da se pomere oni se vracaju svesno da snime da okače sve sto šeta ulicom, na kraju MASSRULEBREJK, forum glabariori
Da sam hteo da editujem video bi vrlo lako ko prvo ovo nije mass mg 2ca smo mrtvi ja zovem 1 lik da dojde ne celu familiju to sto se nasao neko u prolazu to nije moj problem sta je hteo da pomogne.
Ko drugo Na svaki drugi post mora da iskomentarises tako da neznam ko je forum warior uzivaj i sretno ti bilo
 

Nikolai Valujev

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
78
Ova tema treba ostati za kuratora neformalnih organizacija.
Prekrseno je oko 3-4 pravila od strane 5 ljudi iz iste porodice. Samo za informaciju, kada se vozis sa informala si OOC igrac, al vi ste se upustili u RP situaciju tako da postajete IC igraci. Prvo ID: 34874 viče "gazi gazi". Dolazite na situaciju vjerojatno koja vam je dojavljena na discordu (MG) što se vidi na blipovima. ID 10009 vam je lijepo izbrojao ti se nisi maknuo ispucali su te. Nakon toga ti ID 31965 (MG) i tvoja suvozacica ID 34874 (MG) zovete ID 22236 i ID 25726 da vam dolaze u pomoc preko discorda (MG). U pomoc vam prvi dolazi ID 22236 koji bez ikakvog RPa pocinje pucati(MG & G.P.6.15). Nakon njega dolazi ID 31965 (MG).Plus ovaj tvoj Luis ako ne prica balkanski jezik ovdje krši pravilo (G.P. 3.3) Tokom cijelog događaja si radio OOC vrijedjanje tako da...cisti warn porodice.


Edit : pošto je žalba povučena a videji su ostali
Dokaz 1:
Dokaz 2:
 

Dejan_Mutni

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
102
Da sam hteo da editujem video bi vrlo lako ko prvo ovo nije mass mg 2ca smo mrtvi ja zovem 1 lik da dojde ne celu familiju to sto se nasao neko u prolazu to nije moj problem sta je hteo da pomogne.
Ko drugo Na svaki drugi post mora da iskomentarises tako da neznam ko je forum warior uzivaj i sretno ti bilo
Naravno da ce pasti komentarisanje, sad ce Mutni malo krenuti da vas jaši neće vam biti dobro zbog kerećeg ponašanja tukata
 

Jovan Lazarevic

Player
Player
Joined
Oct 9, 2022
Messages
35
Da sam hteo da editujem video bi vrlo lako ko prvo ovo nije mass mg 2ca smo mrtvi ja zovem 1 lik da dojde ne celu familiju to sto se nasao neko u prolazu to nije moj problem sta je hteo da pomogne.
Ko drugo Na svaki drugi post mora da iskomentarises tako da neznam ko je forum warior uzivaj i sretno ti bilo
dzebe ja tebi govroim da si glup kao kurcina kad ti ne pises spojeno sa glagolom
ako znas sta je glagol
 

Elmmir

REGROUP
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
87
Status
Not open for further replies.
Top Bottom