Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected UB postavljeni paneli / Familija El Chapo

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37050
Players nickname
Smajser Nikolai
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 27, 2023
Time of violation
15:08
Proofs
https://youtu.be/rRI9aRFlyLk

Ibrahim_Sakic

Player
Player
Joined
Dec 10, 2022
Messages
88
Znaci ti si dosao mi ti brojomo i ti se nebojis za svoj zivot(FearRP)
Provociras nas namjerno time sto letis iznad nase kuce 5min i sleces neslusas nase zahteve(Bejt)
Ako je nemoguce da se popnem na objekat fizicki krsim(G.P 6.18) tako da ako ti smatras da se ja tu nemogu popeti fizicki da postavim panele i ti krsis pravilo(G.P 6.18) jer si se popeo na taj objekat.


Dobar self report

Ibrahim Sakic, El Chapo
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Znaci ti si dosao mi ti brojomo i ti se nebojis za svoj zivot(FearRP)
Provociras nas namjerno time sto letis iznad nase kuce 5min i sleces neslusas nase zahteve(Bejt)
Ako je nemoguce da se popnem na objekat fizicki krsim(G.P 6.18) tako da ako ti smatras da se ja tu nemogu popeti fizicki da postavim panele i ti krsis pravilo(G.P 6.18) jer si se popeo na taj objekat.


Dobar self report

Ibrahim Sakic, El Chapo
Lik roleplaya supermana jbt kako mu mos zamjerit sto ste vas 16 imali kriptonit u automatakim puskama pa je ljut
 

Merisss

Player
Player
Joined
Nov 17, 2022
Messages
134
UB zabranjeno je postavljati panele gdje nema pristup merdevine ili stepenice hahaha
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
UB zabranjeno je postavljati panele gdje nema pristup merdevine ili stepenice hahaha
Zasto bi bilo zabranjeno ako u real lifeu mos to ucinit znaci rp je.na auto se mos popwt jel tako?tako je e pa onda?jebote ja ulazim svaki drugi tjedan u svoj stan kroz prozor a na 3em katu je.parkouram.jer ja i otac imamo 1 kljuc od zgrade a radimo razlicite smjene
 

Bobche Ganavrno

Player
Player
Joined
Jul 10, 2022
Messages
235
Znaci ti si dosao mi ti brojomo i ti se nebojis za svoj zivot(FearRP)
Provociras nas namjerno time sto letis iznad nase kuce 5min i sleces neslusas nase zahteve(Bejt)
Ako je nemoguce da se popnem na objekat fizicki krsim(G.P 6.18) tako da ako ti smatras da se ja tu nemogu popeti fizicki da postavim panele i ti krsis pravilo(G.P 6.18) jer si se popeo na taj objekat.


Dobar self report

Ibrahim Sakic, El Chapo
kako si ti samo pametan..
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Prilozite video dokaze cele situacije.
Imate rok 12 sati.​
 

Brzi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
44
Pa ja ne znam dal vama treba de se drze casovi RP pravila. Prvo radis cist self report gle koliko je njih oko tebe a ti najlaganije trcis. Drugo ovo nije UB zato sto svako ko ima auto moze da dodje i da se parkira i da se popne. Trece UB bi bio da su stavili negde panele gde je potreban heli da se popnes tamo(u ovoj situaciji mozes preko auta tako da nije UB)
 

Diego Sanchez

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
282
Pa ja ne znam dal vama treba de se drze casovi RP pravila. Prvo radis cist self report gle koliko je njih oko tebe a ti najlaganije trcis. Drugo ovo nije UB zato sto svako ko ima auto moze da dodje i da se parkira i da se popne. Trece UB bi bio da su stavili negde panele gde je potreban heli da se popnes tamo(u ovoj situaciji mozes preko auta tako da nije UB)
Mnogo kenjas
 

BalkanBoy

A big heart is everything
Player
Joined
Dec 27, 2022
Messages
166
Pa ja ne znam dal vama treba de se drze casovi RP pravila. Prvo radis cist self report gle koliko je njih oko tebe a ti najlaganije trcis. Drugo ovo nije UB zato sto svako ko ima auto moze da dodje i da se parkira i da se popne. Trece UB bi bio da su stavili negde panele gde je potreban heli da se popnes tamo(u ovoj situaciji mozes preko auta tako da nije UB)
Da li si pitan mozda Ne
 
Joined
Nov 19, 2022
Messages
18
Pa ja ne znam dal vama treba de se drze casovi RP pravila. Prvo radis cist self report gle koliko je njih oko tebe a ti najlaganije trcis. Drugo ovo nije UB zato sto svako ko ima auto moze da dodje i da se parkira i da se popne. Trece UB bi bio da su stavili negde panele gde je potreban heli da se popnes tamo(u ovoj situaciji mozes preko auta tako da nije UB)
ma sta bre ti kenjas tisina covek igra 10 puta duze od tebe
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom