Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13630
Players nickname
Boza Pubovic
Suspect ID
36079
Date of violation
Jan 27, 2023
Time of violation
15:50
Proofs
https://youtu.be/-8gqYcIjiZc

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Jel moguce da je ovaj COMMUNITY ovako TOKSICAN i s metlom u supku da PRIJAVLJUJETE sve i pritite banom ljudima?cemu to?sto dobivas da neko dobije ban jer se zajebaje?lik musko si i imas zenski skin zapitaj se malo koliki si poremecaj u real lifeu i nepozeljan u drustvu...Bas jadana COMMUNITY gori od RUST-a a i na videu se ne vidi da radi nesto seksualno(a i da radi wow?you gon cry?)
 
Last edited:

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Jel moguce da je ovaj COMMUNITY ovako TOKSICAN i s metlom u supku da PRIJAVLJUJETE sve i pritite banom ljudima?cemu to?sto dobivas da neko dobije ban jer se zajebaje?lik musko si i imas zenski skin zapitaj se malo koliki si poremecaj u real lifeu i nepozeljan u drustvu...Bas jadana COMMUNITY gori od RUST-a a i na videu se ne vidi da radi nesto seksualno(a i da radi wow?you gon cry?)
Ako ti je toksicno promjeni server svakako te niko nevoli a i roditelji bi te prodali da mogu a na povu jedina toksicna stvar je on. Zenski karakter je napravljen za zene ali ga 70% muskaraca koristi jer guta metke tebe kad neko pogodi negitate i zato ga muske osobe koriste glupane glupi
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Ako ti je toksicno promjeni server svakako te niko nevoli a i roditelji bi te prodali da mogu a na povu jedina toksicna stvar je on. Zenski karakter je napravljen za zene ali ga 70% muskaraca koristi jer guta metke tebe kad neko pogodi negitate i zato ga muske osobe koriste glupane glupi
Ono kad mi no lifer govori da sam glup i da me niko ne voli a dosad pola servera me pitalo kad mi je iduca borba i zazelilo sricu.aj spavat dite
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Ako ti je toksicno promjeni server svakako te niko nevoli a i roditelji bi te prodali da mogu a na povu jedina toksicna stvar je on. Zenski karakter je napravljen za zene ali ga 70% muskaraca koristi jer guta metke tebe kad neko pogodi negitate i zato ga muske osobe koriste glupane glupi
Ne on nije toksican on se ruga i sprda i zanimljiv je.ti si toksican sto places ko mala picketina.tako i u skoli places kad te tucu zar ne?i ides teti u ured go vorit da su te tukli i zalit se
 

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Ne on nije toksican on se ruga i sprda i zanimljiv je.ti si toksican sto places ko mala picketina.tako i u skoli places kad te tucu zar ne?i ides teti u ured go vorit da su te tukli i zalit se
Ako je tebi ono zanimljivo ti idi to radi po gradu svakom koga vidiš pa da vidiš da li je zanimljivo
 

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Ne on nije toksican on se ruga i sprda i zanimljiv je.ti si toksican sto places ko mala picketina.tako i u skoli places kad te tucu zar ne?i ides teti u ured go vorit da su te tukli i zalit se
Netacno netuku mene već ja njih i smirite dete malo niko nezna ko si a za mene svi znaju pitaj koga os
 

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Čeka se odgovor ID-a 13630 . Ima 12 sati da odgovori.
 

thecroatianzombie

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
37
Netacno netuku mene već ja njih i smirite dete malo niko nezna ko si a za mene svi znaju pitaj koga os
Hahahahahahahahahahahahahh tuces ti njih a?ahhhhahhhh bas zvucis kao neko ko je zrtva bullyinga.tebe svi znaju na serveru jer si klaun i to je igra koja je nebitna...samo se kopas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom