Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34609
Players nickname
Pinki Mucipanich
Suspect ID
36830
Date of violation
Jan 27, 2023
Time of violation
22 10
Proofs
https://youtu.be/eW-2cxc_E8E

Pinki Mucibabicch

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
67
Nemam mira ovome non stop me davi i prlja mi ugled kada treba da kupim auto on dodje i isprica laznu pricu kako sam los itd.Predstavlja se laznim pinkijem kao da su sva moja auta skupa koja ostaju napolju njegova i skama ljude jer izbjegavaju porez ovaj mu dadne za moju g klasu 10m i ovaj pobegne i onda vide vlasnika i kasnije me smaraju.Ne mogu dosta mi je ovoga stvarno,non stop me veze i nonstop ga kacim na gradski zasto se ovakvi ljude ne banaju za stalno.Sve se vidi i cuje u pov-u.Ne mogu da zivim od ovoga.Uzas hvala na citanju.Pinki
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
28
Prigovor od 36830

A jesi nesto puno snimio, stavi komplet video... Di vadis pistolj pucas nas.
3 nas je bilo id 36532 ,36828 i ja. Situacija je ta da doticna osoba Pinki 34609 dolazi i zeli kupit auto u vrednosti 4 mil.
Isto kao sta je i mene nasamario tako je htio i kolegu iz familije da zezne.. Da mu prebaci auto i da izbjegne porez . Na zalost nemam pov. ali doticni je snimao kao i uvijek al ubacio dio samo koji njemu pase.. Kazem kolegi da ne kupuje tako auto da ce ga nasamarit.. I sreca u sreci da sam naletio u pravom trenutku. Jel kao sta se vidi na videu doticni 34609 nema 4 milijona vec 600 000... Tako je i mene nasamario al nisam imao pov.. al evo u ovome se vidi da zeli kupit auto od 4 mil izbjegne porez i pritom nasamari kolegu. Nakon toga me htio otjerat i tu dolazi do pucnjaveu mene na sto sam ja uzeo lisice i vezao ga da me ne ubije do kraja, vezivanje kao sta se vidi nije bilo ni 10 sekundi.. sta sam pokusao da ga smirim .. Molim nadlezne da odrade korisno..
 

Pinki Mucibabicch

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
67
Prigovor od 36830

A jesi nesto puno snimio, stavi komplet video... Di vadis pistolj pucas nas.
3 nas je bilo id 36532 ,36828 i ja. Situacija je ta da doticna osoba Pinki 34609 dolazi i zeli kupit auto u vrednosti 4 mil.
Isto kao sta je i mene nasamario tako je htio i kolegu iz familije da zezne.. Da mu prebaci auto i da izbjegne porez . Na zalost nemam pov. ali doticni je snimao kao i uvijek al ubacio dio samo koji njemu pase.. Kazem kolegi da ne kupuje tako auto da ce ga nasamarit.. I sreca u sreci da sam naletio u pravom trenutku. Jel kao sta se vidi na videu doticni 34609 nema 4 milijona vec 600 000... Tako je i mene nasamario al nisam imao pov.. al evo u ovome se vidi da zeli kupit auto od 4 mil izbjegne porez i pritom nasamari kolegu. Nakon toga me htio otjerat i tu dolazi do pucnjaveu mene na sto sam ja uzeo lisice i vezao ga da me ne ubije do kraja, vezivanje kao sta se vidi nije bilo ni 10 sekundi.. sta sam pokusao da ga smirim .. Molim nadlezne da odrade korisno..
Ako imate pov postavite ga o toj situaciji.Ja vama zelim reci da mi ne prljate ugled jer ste pinki sa wisha hvala mnogo.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV o celoj situaciji.
  • Imate rok 12h.
 

Pinki Mucibabicch

Player
Player
Joined
Oct 4, 2022
Messages
67
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV o celoj situa pinki.Ovaki
  • Imate rok 12h.
Kako mislis o celoj situaciji zar nije dkvoljno to sto me odvezao ali bez odece me vezao i bez pancira i bez balklave i odvezao me tako sto je sutao samo pa daj zar je noguce da admnistracija ne vidi kvo covek me odvezao bez da ista prica i bez odece i bez balaklave i pancira.Hvala na citanjuPinki.Ovakvi ljudi kvare rp odvezuju me bez bez pricanja brz odece brz balaklave bez pancira.A znam da je iz vlade.Pinki
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Dokazi nisu dostavljeni na vreme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom