Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1215
Players nickname
Ibrahiim Armone
Administrators nickname
James Cruz
Date
Dec 23, 2021
Time
23:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/30886/

Ibrahim Hybrid

Blocked
Blocked
Joined
Dec 12, 2021
Messages
32
Poštovani, dobio sam warning za Kradju vozila u GZ + Generalno pravilo 3.3 ( Pricanje stranog jezika )

Automobil je bio parkiran ispred poste, ali ne tu gdje je kod njeg na videu vec preko puta ulice mozda ga je neko izguraio, tu nije greenzona a svjestan sam da ne smijem u GreenZone,
Znaci automobil sam ukrao preko puta poste kod zgrada na drugoj strani ulice. Takodje me je isti lik zvao ( ne znam otkud mu moj broj, i moje ime ) Nisam prekidao nikakav roleplay sa pricanjem engleskog, jos mi je pisao poruku ako ne zelim da me reporta da mu platim. Mislim da to nije fer prema meni, da sam dobio warning i mute. Hvala na razumjevanju srdacan pozdrav

---- ----


---- ----
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Smesno je to sto admini su mu rekli ako te nagorovi da pricas engliski tad ce da te kaznu, i lik ti je dzvonio na tvoj oglas samo za da te snimi kako pitas "can u speak english". Imali smo odgovor od admina prije neko vreme, sam je admin rekao "Mozes pricati angliski ako se dve strane dogovore da je okej".
 

Ibrahim Hybrid

Blocked
Blocked
Joined
Dec 12, 2021
Messages
32
Smesno je to sto admini su mu rekli ako te nagorovi da pricas engliski tad ce da te kaznu, i lik ti je dzvonio na tvoj oglas samo za da te snimi kako pitas "can u speak english". Imali smo odgovor od admina prije neko vreme, sam je admin rekao "Mozes pricati angliski ako se dve strane dogovore da je okej".
da
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom