Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2741
Players nickname
Drill_Kimara
Suspect ID
2741
Date of violation
Dec 22, 2021
Time of violation
22:14
Proofs
https://youtu.be/bi3fFujFP5A

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Da razjasnim ukratko da ne dužim.
Bila je talačka situacija, imali smo 2 civila kao taoca i tražili smo novčani otkup za njih, momci iz Državnih organizacija LSPD i SAHP pre primopredaje novca su uzeli stvar u svoje ruke bez straha za živote taoca su poslali svoje ljude u napad sa naše leve strane, civili tj naši taoci nisu preživeli a Državne organizacije su se fokusirale na hapšenje nas a ne na spašavanje života civila.
Dokaz(POV):
 

Andrew Newton

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
86
U ovom video videcete kako bez ikakvog upozorenja dok imaju 2 taoca lica krecu da pucaju na nas iako ja pristajem da dam 100k za prvog. Ako su moji ljudi bili iza njihova duznost je da kazu sledece: Ukoliko se vasi ljudi ne povuku ovde kod vas mi cemo taoca ubiti. Prema tome smatram da su trebali pre pocetka pucnjave lijepo mene da upozore na to i ja bih svoje ljude povukao kod barikada. Open fire bez upozorenja..
Plus na njihovom snimku se cuje kako preko bubice komuniciraju.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
U ovom video videcete kako bez ikakvog upozorenja dok imaju 2 taoca lica krecu da pucaju na nas iako ja pristajem da dam 100k za prvog. Ako su moji ljudi bili iza njihova duznost je da kazu sledece: Ukoliko se vasi ljudi ne povuku ovde kod vas mi cemo taoca ubiti. Prema tome smatram da su trebali pre pocetka pucnjave lijepo mene da upozore na to i ja bih svoje ljude povukao kod barikada. Open fire bez upozorenja..
Brate moj, ja sam u Gengu i spreman sam na sve, ako je talačka situacija logično je da sam spreman u svakom trenutku da ubijem taoca ako vi ne postupite po mojim uslovima. Poslao si ljude na moje ljude iza zgrade ja sam ubio taoce i pokrenuo open fire, samim tim kad si poslao svoje ljude na moje ljude ja imam prava da ubijem taoca zato što ti NE SMEŠ da radiš na svoju ruku i da rizikuješ živote taoca već da ih spasiš od smrti ti si ih odveo u smrt. Pozdrav!
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
Brate moj, ja sam u Gengu i spreman sam na sve, ako je talačka situacija logično je da sam spreman u svakom trenutku da ubijem taoca ako vi ne postupite po mojim uslovima. Poslao si ljude na moje ljude iza zgrade ja sam ubio taoce i pokrenuo open fire, samim tim kad si poslao svoje ljude na moje ljude ja imam prava da ubijem taoca zato što ti NE SMEŠ da radiš na svoju ruku i da rizikuješ živote taoca već da ih spasiš od smrti ti si ih odveo u smrt. Pozdrav!
Koliko ja znam ti si Državna organizacija tj Policija koja treba da štiti grad, i ljude ovog grada od kriminalaca(nas), a ti si te ljude odveo u smrt da bi uhapsio par kriminalaca, kakav si ti policajac i šef istih? Kako ljudi i ovaj grad može da računa na tebe ako si takoreći svojom rukom već odveo u smrt dvoje civila koji su ni krivi ni dužni ubijeni zato što si ti pokušao da uhapsiš mojih 5 čoveka u toku talačke situacije...
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● Pošto je lider LSPD dostavio dokaz, počeli ste prvi da pucate i šta očekujete ?
● Plus na POV se ne vidi ovo na šta se žališ.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom