Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23354
Players nickname
Lazar Marijanovic
Suspect ID
16050
Date of violation
Jan 28, 2023
Time of violation
16:30
Proofs
https://youtu.be/2t4XNQK7ESY

Lazarr Marijanovic

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
86
dao sam liku 2 puta 53 i moji su ga hitalo po 2 puta svako liku niti puca pancir niti pada a svi su ga hitali za 53 ja sam mu samo dao 2 puta 53 i trebao je da pukne pancir a on idalje ziv i ima pancir
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
HAHAHAHAHAAHAH mene bi bilo sramota ovo da kacim ovo nije ti event da ja moram imati POV ovo je ghetto ko prvo a danas server baguje ko lud i zato ti si mi skinuo 53 prvo health a posle 53 od pancira da nije bagao server bio bi svaki hit pogodak jer sam best klipovao sam za montazu mozda ubacim pa evo ti i moju perspektivu da se vidite kolko nemate ruke i kako padate ko kruske 6v1 i da si mi skino pancir ja bi ostao opet ziv sve sam vam reko u klipu da sam na vasem mestu sta bi uradio u ovoj situaciji
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
HAHAHAHAHAAHAH mene bi bilo sramota ovo da kacim ovo nije ti event da ja moram imati POV ovo je ghetto ko prvo a danas server baguje ko lud i zato ti si mi skinuo 53 prvo health a posle 53 od pancira da nije bagao server bio bi svaki hit pogodak jer sam best klipovao sam za montazu mozda ubacim pa evo ti i moju perspektivu da se vidite kolko nemate ruke i kako padate ko kruske 6v1 i da si mi skino pancir ja bi ostao opet ziv sve sam vam reko u klipu da sam na vasem mestu sta bi uradio u ovoj situaciji
Ne zna se ko je ludji dal ova 6 pajsera sto ne znaju kako se puska na slot stavlja , ili ti sto se kurcis sto si ih potepao
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • (Niste dostavili POV sa svim slojevima zvuka,POV cist od strane optuzenog)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom