Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
31866
Players nickname
Luka Blackk
Suspect ID
24739
Date of violation
Jan 29, 2023
Time of violation
13:00
Proofs
https://youtu.be/r78Jeep0EHY

Luka Blackk

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
60
E ovako ja kao lider ovoj porodici ja jos napocetku sam bio sa ovim likom koji me e pokrao,ja nisam ocekivo ovo od njega zato sto sam mu davao sve dao sam mu co leadera i bili smo jako dobri.Ja jedan dan se palim i vidim da je on livao fam ja sam mislio da neko od naseg fama mu je nastetio al nije bilo tako ja dok sam mu verovao on me je krao i mi uzimao po 500metkova,ali mi nije jasno zasto kada ima sve kada smo se postovali ali eto ima ljudi sto idu samo za pare.Kada mi je reko da ide kod drugih da pokrade ja nisam verovao i sam ga odma black listovao kada sam video da me je pokrao a sada vidim posto reko sam nisam verovao da ce krast zato je ovo starije od 48sata zato admini ja bih vas zamolio da resite ovog i da niko ne strada.
 

David DeYemming

Player
Player
Joined
Dec 10, 2022
Messages
106
ja iskreno mislim da bi trebalo lik ban da dobi
E ovako ja kao lider ovoj porodici ja jos napocetku sam bio sa ovim likom koji me e pokrao,ja nisam ocekivo ovo od njega zato sto sam mu davao sve dao sam mu co leadera i bili smo jako dobri.Ja jedan dan se palim i vidim da je on livao fam ja sam mislio da neko od naseg fama mu je nastetio al nije bilo tako ja dok sam mu verovao on me je krao i mi uzimao po 500metkova,ali mi nije jasno zasto kada ima sve kada smo se postovali ali eto ima ljudi sto idu samo za pare.Kada mi je reko da ide kod drugih da pokrade ja nisam verovao i sam ga odma black listovao kada sam video da me je pokrao a sada vidim posto reko sam nisam verovao da ce krast zato je ovo starije od 48sata zato admini ja bih vas zamolio da resite ovog i da niko ne strad
 

Uros Kifla

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
73
Proslo je vreme gotovo je da je neki cheat ok ali se ovo mozda desilo ali je proslo je tako da nije za sluzio ban jer je lik dobar i moze da kupi celu vasu familiju jer iskren i po praviili servera zaradjuje pare. Hvala
 

mantril420

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
479
E ovako ja kao lider ovoj porodici ja jos napocetku sam bio sa ovim likom koji me e pokrao,ja nisam ocekivo ovo od njega zato sto sam mu davao sve dao sam mu co leadera i bili smo jako dobri.Ja jedan dan se palim i vidim da je on livao fam ja sam mislio da neko od naseg fama mu je nastetio al nije bilo tako ja dok sam mu verovao on me je krao i mi uzimao po 500metkova,ali mi nije jasno zasto kada ima sve kada smo se postovali ali eto ima ljudi sto idu samo za pare.Kada mi je reko da ide kod drugih da pokrade ja nisam verovao i sam ga odma black listovao kada sam video da me je pokrao a sada vidim posto reko sam nisam verovao da ce krast zato je ovo starije od 48sata zato admini ja bih vas zamolio da resite ovog i da niko ne strada.
Jos je priznao da je starije od 48h
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom