Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Fail RP RP2WIN | MASS RULE BREAK GOV

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
288
Players nickname
LepIi Goga
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 29, 2023
Time of violation
19:27
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=1N1-4lB0OVQ

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
A i Avokatska dozvola nije mala stvar pa da se tek tako proda ali vidi se da se radi Cist
MG -Zbog Discorda sto prica !
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
151
na snimku se jasno cuje kako sluzbenik vlade govori ( EVO OVAJ MOZE DA TI PRODA ADVOKATSKU) i sta posle iazvlacenje da samo guverner moze da izda :D
Givi jesi realan, pa i sam znam da nista ovde gov nije pogrijesio i znas da je failrp goga uradio ….
 

Alen Peskir

Obidjes teren pokupis evre 💶
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
111
Lepi gogo uz tebe smo <3 Lepi Gogo za lidera FIB-a opet,stvarno bi voleo da se vratis jer mislim da je glupost na sta si sva 3 warna dobio i bio sam naravnom u tvom FIB-u nit je bilo toksicnosti nit je bilo ponizvanja sve je bilo lepo objasnjavano kolege su takodje bile max postene...Ne znam sta da ti kazem sem da bi se volio vratiti i da bi zeleo biti ponovo deo tvog FIB-a a USSS cemo ugasiti kao sto smo vec bili radili proteste.;)
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
I sad fib ide disbandat nas jer? Nismo mi krivi sto ne mozete 3 geto patrole napraviti, nismo mi krivi sto ubacujete ocvijeka sa dosijeom u org, nismo mi krivi sto dajes dep liku koji posalje na njega disc link i ne napise ni 10-6 ni nista, nismo mi krivi sto si toksican i svojim ljudima govoris da su glupi. Sami ste sebe disbandali pa s obzirom da ti nisi sposoban voditi org duze od tjedan dana i drugi moraju ispastati. fakat neam komentara
Objasnio i lepo rečeno
 

Dzoni Tejtovic

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
164
SVE SE VIDI U POV NE ZELE DA ME USLUZE ZATO STO ZNAJU KO SAM RADE RP TO WIN I FAIL RP
Vidi to što si ti dobio dis ban zato što si toxic i što ubacuješ ljude sa dosije-om.Zatim ti odlaziš ispred vlade da bi na neki način pokušao nabiti warn njima zato što si ti već dobio dis ban.Nije ti vlada kriva što ne znaš da vodiš org.
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
Lepi gogo uz tebe smo <3 Lepi Gogo za lidera FIB-a opet,stvarno bi voleo da se vratis jer mislim da je glupost na sta si sva 3 warna dobio i bio sam naravnom u tvom FIB-u nit je bilo toksicnosti nit je bilo ponizvanja sve je bilo lepo objasnjavano kolege su takodje bile max postene...Ne znam sta da ti kazem sem da bi se volio vratiti i da bi zeleo biti ponovo deo tvog FIB-a a USSS cemo ugasiti kao sto smo vec bili radili proteste.;)
jel se tako svima ulizujes u paksu ili
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
RP od strane vlade je odrađen kako treba, niti su spominjali magnezijum niti išta drugo, to što ti želiš ljudima namestiti disband jer ti je krivo što nisi ti uspeo da isteraš mesec dana mandata, to si sam kriv. Ovaj tvoj iz familije treba da dobije za PG+UB jer je auto parkirao ispred vrata vlade.
 

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Evo nek vidi koga zanima kako ste se ponasali ispred GOV i kako fail-as.

Drugi deo je da vidis kako deo exfib-a kad sam stavio u kaznenju
Nek si ti njega u prvom POV-u vezao i uzeo ruku s 5 metara hahaha, i pretrazio ga sa strane dok ga drzis pod ruku....
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
Nek si ti njega u prvom POV-u vezao i uzeo ruku s 5 metara hahaha, i pretrazio ga sa strane dok ga drzis pod ruku....
Ja sam svoji video matrijal uredno dostavio kako i sto sam mu reko dok je trajao RP. Druga stvar ja ga ne reportam a ima par momenata za koji mogu. Treca stvar komentar ti je off topic nema veza sa zalbi a ima veza sa moji POV.
 

BalkanBoy

A big heart is everything
Player
Joined
Dec 27, 2022
Messages
166
Lepi gogo uz tebe smo <3 Lepi Gogo za lidera FIB-a opet,stvarno bi voleo da se vratis jer mislim da je glupost na sta si sva 3 warna dobio i bio sam naravnom u tvom FIB-u nit je bilo toksicnosti nit je bilo ponizvanja sve je bilo lepo objasnjavano kolege su takodje bile max postene...Ne znam sta da ti kazem sem da bi se volio vratiti i da bi zeleo biti ponovo deo tvog FIB-a a USSS cemo ugasiti kao sto smo vec bili radili proteste.;)
Ne moze sad 2 mjeseca da bude lider toj budaletini da daju koja ne zna sta je case file ili da pise na department strasno Boze sacuvaj i sakloni budala.
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Već 7 dana svaki dan dolazim i tražim advokatsku dozvolu i ne daju, Kada god građani traže advokata Vlada nema slobodnih advokata u gradu. Rade RP2Win tako je Lepi Goga u pravu si !
Nebi ti dao ni dozvolu za oruzije kamo li tek adovkatsku , a sad kreni gledat neki posao da krenes doprinosit doma sa nekim parama da ti imaju za jest i prestani igrat igricu prestar si, sa tim godinama trebao bi imat druge prioritete a ne da ti je prioritet uzet advokatsku
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Dogovoreno je da advokatsku izdaje samo ministar pravosuda koji vodi i evidenciju toga ne moze svaka budala da dodje i da trazi advokatsku dozvolu znas na koga mislim. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom