Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
18775
Players nickname
Humadenin Bakar
Suspect ID
6565
Date of violation
Feb 7, 2023
Time of violation
23:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=DgKoFQ8QqyM

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
461
Covek dolazi i rejda fam kucu sam , zvao sam admina ( Leoo Lovell ) i rekao je da mora da ih bude 5 kako bi napali kucu od neke familije . + mi ( ja i clan familije ) imamo puske i clan iz familije upera revolver u njega ( ID 6565 ) i broji 5 sekundi da napusti podrucje pritom osoba kaze ¨Dobro vece¨ i napadne familiju . Uglavnom sve se vidi u pov . NA GOLD FAMILY
 
Last edited:

Viktor Joker

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Apr 28, 2022
Messages
50
Evo jedna slika sa raida, pa ako znaci eto... Kakav Rule Break Gold Family, i da je nesto pogresno uradjeno uradio je jedan covek. A nije...
Raid.png
 
Last edited:

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Zalosno sta ljudi prijavljuju i sta pokusavaju da urade. U zadnje vreme sam stvarno poceo da vas zalim momci, ovo je toliko tuzno sta vi radite od zavisti da se recima ne moze opisati. Igraj covece dragi igru, igraj, mani se toksicnosti i namestanja warnova i banova. Zar vam je toliko lose da morate ovde da se svetite? Bukvalno zalosno...
 
Last edited:

Kenox

⚜️
Player
Joined
Aug 27, 2022
Messages
461
sine ti se bodeš... uostalom moji su bili u ulici na putu

Molim da se ova dva igrača na POV-u kazne za MG, Hvala !


i da znas ne mozes ti doci treba nesto i aj pet sekundi ?? kakvi su to zahtjevi?

- Naslov žalbe pogrešan
ovakav naslov mi je admin rekao da stavim i ja sam postavio ako prodje neka prodje a ti sto nemas nikakav fear od revolvera na glavi i pozdravljas dobro vece dok ti lik broji nije moj prob hahahah gvozdeni
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
737
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ispravite naslov žalbe - Pročitajte pravila za postavljanje žalbi.​
  • Rok za ispravljanje 6 sati - do 19:44​
 

Toma White

Player
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
204
a ti vidis na strim da mone nije ig pa dodjes da rejdas fam hahahahah + ceo fam ti koristi kalas, ne zovu vas dzabe bez ruki gvozdenci
Koje mone? I vidi informale samo danas pa se javi kad budete imali 10% informala kao mi
 

Gagi_Sf

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
148
Covek dolazi i rejda fam kucu sam , zvao sam admina ( Leoo Lovell ) i rekao je da mora da ih bude 5 kako bi napali kucu od neke familije . + mi ( ja i clan familije ) imamo puske i clan iz familije upera revolver u njega ( ID 6565 ) i broji 5 sekundi da napusti podrucje pritom osoba kaze ¨Dobro vece¨ i napadne familiju . Uglavnom sve se vidi u pov . NA GOLD FAMILY
SPREMITE GUZOVE VECERAS!
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
a ti vidis na strim da mone nije ig pa dodjes da rejdas fam hahahahah + ceo fam ti koristi kalas, ne zovu vas dzabe bez ruki gvozdenci
Kakav mone? Sta vi mislite da imate boga u familiji? Obican antipaticni klinac kod kojeg sam uso jednom na stream kad je krenuo igrat i kad sam vidio ponasanje i stav pa sam proljev dobio da vise nikad nisam ni uso na stream. Jebo vas mone ko je taj uopce?
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
737
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 6565 dobit će kaznu za RPS (Pokretanje napada na familiju sam.)
  • ID-evi 18775 i 4003 dobit će kaznu za MG.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom