Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5246
Players nickname
KokanLdja Tekero
Suspect ID
9028
Date of violation
Dec 27, 2021
Time of violation
Pre 1h
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=rG1iEyXaqyQ

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Juce sam kacio isto lice,ali izgleda da i dalje nije naucilo svoju lekciju.

Imali smo konflikt IC,posle istog sam otisao do pumpe da sipam gorivo u auto i popravim ga i prilikom vracanja u zatvor kada me je lice ugladalo samo je krenulo da puca IZ GREEN ZONE.



(2 Dokaza tacno prilozena u ovom threadu)
 
Last edited:

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAA PUSTI CEO POV
Sta si nam radio na auto putu SNIMIO SI POV KAD SAM PUCAO a gde je pov sta si nam sve govorio i radio na auto putu
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAA PUSTI CEO POV
Sta si nam radio na auto putu SNIMIO SI POV KAD SAM PUCAO a gde je pov sta si nam sve govorio i radio na auto putu
Mozes pogledati sta ste Vi meni radili na autoputu kroz desetak minuta.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
saljem svoj pov kad smo prisli od zatvora a on kad se vec zali nek okaci pov sa celog auto puta dok smo vozili uhapsenog lika
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
sta cemo sa ovim baitanjem i fear rpem , kad te neko puca zar ti ne treba da imas strah i da bezis a ne da se vrtis kao balerina ovde? :
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
sta cemo sa ovim baitanjem i fear rpem , kad te neko puca zar ti ne treba da imas strah i da bezis a ne da se vrtis kao balerina ovde? :
Zahvaljujem na tom snimku iz dna duse! Taj snimak ce mi dosta pomoci u vezi druge prijave,buduci da me je tvoj kolega jurio rent autom XD Imam i id i sve AHAH
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Zahvaljujem na tom snimku iz dna duse! Taj snimak ce mi dosta pomoci u vezi druge prijave,buduci da me je tvoj kolega jurio rent autom XD Imam i id i sve AHAH
e druze moj , nije to bio policajac batice moj nek admin proveri slobodno id od tog lika to je obican igrac koji je video da nam unistavas sve i da pravih probleme zato sto te ocigledno nesto muci u zivotu ( uz tebe smo drzi se batice)
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
ja i ako dobijem jail ja cu to da izafkam a tvoji problemi se nece resiti :D
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
e druze moj , nije to bio policajac batice moj nek admin proveri slobodno id od tog lika to je obican igrac koji je video da nam unistavas sve i da pravih probleme zato sto te ocigledno nesto muci u zivotu ( uz tebe smo drzi se batice)
lmao
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza. Ni u jednom od vasih dokaza nije prikazano sta se desavalo par minuta pre pucanja osim na POV3.

  • Na POV1 se vidi samo da neko puca na igraca 5246, ali ne i razlog jer je video TRIMOVA ( 0:38 sekunde )
  • Na POV2 se vidi da je igrac 9148 ranjen i da njegovi clanovi pokusavaju da ga spase.
  • Na POV3 igraca 9028 se vidi da igrac 5246 prati policiju bez razloga te ih udara autom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom