Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5246
Players nickname
KokanLdja Tekero
Suspect ID
5587
Date of violation
Dec 27, 2021
Time of violation
Pre 1h
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=R4m73qk_YDI

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
Pre nego sto pocnete pregledavati zalbu,prvo pogledajte prethodni thread koji sam objavio:

Na snimku dokaza se jasno moze videti kako isto PLAVO RENT vozilo,bleji na parkingu od zatvora. (Drugi prilozeni snimak,na pocetku)

Kolega od ranije prijaveljnog momka,je rentao to auto i nastavio me juriti istim i raditi PG.
(Dokaz da je njegov kolega u pitanju:


Buduci da su DVA lica u pitanju,zahtevam WARN na celu organizaciju.

Proof pga + persuita:
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
uzimas tudji POV I TO NIJE NI JEDAN CLAN DRZAVNE ORGANIZACIJE, NEK ADMINI PROVERE SLOBODNO ne pravi se pametan kad si suprotno od toga
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
zamolicu da se odbije ova zalba zato sto je uzeo moj pov koji je koristen u drugoj zalbi
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
najjaci si druze toliko zelis da dobije jail iako to nema veze s vezom ostavim afk 2 sata odem negde ali tvoji problemi te prate ceo zivot :D
 

Shukila Black

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
48
najjaci si druze toliko zelis da dobije jail iako to nema veze s vezom ostavim afk 2 sata odem negde ali tvoji problemi te prate ceo zivot :D
Prate me problemi ali sva sreca ti si tu da mi popravljas zivot iz dana u dan xD
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
sad je ustanovljeno da imas ozbiljne probleme cuo sam neke price zanimljive o tebi
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Pre nego sto pocnete pregledavati zalbu,prvo pogledajte prethodni thread koji sam objavio:

Na snimku dokaza se jasno moze videti kako isto PLAVO RENT vozilo,bleji na parkingu od zatvora. (Drugi prilozeni snimak,na pocetku)

Kolega od ranije prijaveljnog momka,je rentao to auto i nastavio me juriti istim i raditi PG.
(Dokaz da je njegov kolega u pitanju:


Buduci da su DVA lica u pitanju,zahtevam WARN na celu organizaciju.

Proof pga + persuita:
inace informativno samo , pise se pUrsuit ne persuit :ROFLMAO:
 

Ryan Emm

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
193
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Dokaz je trimovan ili editovan, mora biti 1+ minuta​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom