Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6901
Players nickname
Ante Djukela
Suspect ID
1227
Date of violation
Dec 26, 2021
Time of violation
22:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=wLItvJi9raE

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
pošto nije bilo dokaza za nlr sada stavljam dokaze za NLR i MG

na 2 minute vide se cuje kako kaze reko sam ti jucer zapamti moj ID broj i eto nije jucer bilo dokaza za nlr nadam se da ce danas biti
Jucer ;:
Danas:

Dokazi su prilozeni te molim da se lice kazni.
Hvala
 

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
pošto nije bilo dokaza za nlr sada stavljam dokaze za NLR i MG

na 2 minute vide se cuje kako kaze reko sam ti jucer zapamti moj ID broj i eto nije jucer bilo dokaza za nlr nadam se da ce danas biti
Jucer ;:
Danas:

Dokazi su prilozeni te molim da se lice kazni.
Hvala
Možda ovaj momak engleski nije dobar i mislio je danas
 
Last edited:

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
pošto nije bilo dokaza za nlr sada stavljam dokaze za NLR i MG

na 2 minute vide se cuje kako kaze reko sam ti jucer zapamti moj ID broj i eto nije jucer bilo dokaza za nlr nadam se da ce danas biti
Jucer ;:
Danas:

Dokazi su prilozeni te molim da se lice kazni.
Hvala
takođe server je balkijski, tako da ne možete preduzeti ozbiljne mere prema nekome ko priča engleski, mislim da bi trebalo da isključi zvuk
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
388
Ante dosta se zalis, trazis samo pricine da neko useres, napadas prv sa visi broj, onda gubis pa se picis na forum. Smesan decko
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
Možda ovaj momak engleski nije dobar i mislio je danas

Ante dosta se zalis, trazis samo pricine da neko useres, napadas prv sa visi broj, onda gubis pa se picis na forum. Smesan decko
ja samo kacim sto su pravila bato, ja ih postujem, zasto nebi i ostali? koliko ja ualbi imam na forumu za mene?
neka ljudi nauce RP...

i ne mesaj se u zalbu ako nisi u njoj
 

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
ja samo kacim sto su pravila bato, ja ih postujem, zasto nebi i ostali? koliko ja ualbi imam na forumu za mene?
neka ljudi nauce RP...

i ne mesaj se u zalbu ako nisi u njoj
imam pravo da dam svoje mišljenje na bilo kom forumu i kao što vidite u prvom videu ukradete mu sve što ima, a on kaže da sam uradio tako da bi trebalo da mu kažete da beži jer više nemate ništa sa njim
 

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
Ante dosta se zalis, trazis samo pricine da neko useres, napadas prv sa visi broj, onda gubis pa se picis na forum. Smesan decko
ono što je objavljeno na forumu su greške vaših članova neka nauče RP takođe nikada ne gubimo kao što možete videti u video snimku vašeg prijatelja svi ste mrtvi na zemlji
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
imam pravo da dam svoje mišljenje na bilo kom forumu i kao što vidite u prvom videu ukradete mu sve što ima, a on kaže da sam uradio tako da bi trebalo da mu kažete da beži jer više nemate ništa sa njim
nije bio sve bacio i morao je dic ruke da ga pogledam opet jer sam sumnjao da nije bacio sve.. to sta on misli da je napravio sve neka misli.... a kada je bezobrazan tako... imam razloga
sve se u stvari vidi na pov...
covjek se ne boji nicega
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
ono što je objavljeno na forumu su greške vaših članova neka nauče RP takođe nikada ne gubimo kao što možete videti u video snimku vašeg prijatelja svi ste mrtvi na zemlji
da, jer je on kada mu je komunikacija oduzeta javio da treba pomoc LOL onaj od prije kojeg smo robali,...
 

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
da, jer je on kada mu je komunikacija oduzeta javio da treba pomoc LOL onaj od prije kojeg smo robali,...
vi momci čekate bilo kakav razlog da stavite na forum, kao da sam siguran da mnogi izveštaji mogu biti o crvenoj bandi, ali ljudi ne vide toliko da bi to objavili, osim ako ste toliko ljuti na ovog tipa
 

Dark123

Player
Player
Joined
Jun 28, 2021
Messages
52
da, jer je on kada mu je komunikacija oduzeta javio da treba pomoc LOL onaj od prije kojeg smo robali,...

takođe možda ti kaže da zapamti moju ličnu kartu posle videa koji postaviš možda te vidi danas i to ti je rekao, tako da govoriš o prednostima starog POV da bi dokazao stvari
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 1227 dobit će kaznu za NLR i MG
  • Igrac 1227 nikako nije mogao da zna da je tebi juce nesto rekao jer ste nosili maske i pritom ste ga ubili.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom