Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
26068
Players nickname
Stranac
Suspect ID
28633
Date of violation
Feb 14, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/h6HX93Dj2ww

Sanchez Gestappo

Player
Player
Joined
Aug 12, 2022
Messages
129
Ja sam id 28633 nisam clan ni marabunte ni state mi smo se pucali po gettu nije moj problem hahah, svaki normalan admin moze provjeriti moj ID i vidjeti da nisam clan niti jedne org plus ce traziti pov duzi gdje se vidi da ste i vi trcali i pucali van parametra hahah a i sam znas ako si imalo upucen da ja taj parametar niti vidim niti mogu uopste uci
 

petarm

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
68
Zaboravih samo da kazem, cuje ti se decko u pozadini diskord a racija je IC stvar tkd pusis MG. Toliko od mene ❤️

Ja sam id 28633 nisam clan ni marabunte ni state mi smo se pucali po gettu nije moj problem hahah, svaki normalan admin moze provjeriti moj ID i vidjeti da nisam clan niti jedne org plus ce traziti pov duzi gdje se vidi da ste i vi trcali i pucali van parametra hahah a i sam znas ako si imalo upucen da ja taj parametar niti vidim niti mogu uopste uci
pa vidis da je racija u toku i ti se nadjes pametan i pocnes da pucas na nas. i sad se nesto pravis pametan
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza odlučila sam Odbiti ovu žalbu.

•Duži POV nije dostavljen u zadatom roku.
•Nedovoljno dokaza.
•ID 28644 nije član organizacije na koju ste radili raciju i obzirom na to on nema krug + ste u getu.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom