Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MG,RPS,FearRP, TWINK ACC mozda jos nes

Status
Not open for further replies.
Your ID
11134
Players nickname
Koki Bokic
Suspect ID
34966
Date of violation
Feb 16, 2023
Time of violation
4:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=6gyZwq-hGxM

Nightyy

Player
Player
Joined
Feb 12, 2023
Messages
21
MG FEAR TWINK ACC GZ | ID: 34966

A stari acc mu se zvao Koki Bokic na bahamima je
nece nesto dole svi linkovi pa eto tu a dole jedan
Dokazi 1 , 2
3,
, 4 5,
1 link.: evo slika gde je krenuo da nas puca zato sto smo mu rekli da vrati stvari ne vidi se lepo al mozda znaci imgur.com
Osoba je izbacena iz familije zato sto je pravio gluposti po gradu stalno dobijao kazne i failo i sad na kraju dobio bahame i on se vraca sa drugim nalogom i krece da nas napada tu da vristi na nas i da puca itd

2 link: JBG NISAM UPALIO SLUC DA SE SNIMA ZVUK POSLE SAM TEK SKONTO AL TU NA POCETKU OVOG SNIMKA GDE SAM JA SA PUSKOM REKO SAM MU DA NE SMARA DA ODE DA IMA 5 SEKUNDI I ON JE REKO AJDE PUCAJ PI#ko JA SAM MU REKO DA ODE ON NECE I KRENUO GA UBIJEM I POSLE LIK KRENE IDE JA PRESTANEM PUCATI I ON DODJE I UBIJE NAS IZ DALJINE

3 link: JA BLEJIM Ispred fama i on krene pucati od apartmana nakon sto je otisao kad sam mu brojao 5 sekundi gde je valjda safe zona?

4-5 link: SLIKE STA MI PISE NA DISKORDU POSLE OVOGA SAM GA PITAO STO TO RADI KOJI K KAD SMO GA IZBACILI ZATO STO PRAVI SRANJA PO GRADU
 

Nightyy

Player
Player
Joined
Feb 12, 2023
Messages
21
sad sam video da ne sme da se snima sa obs JBG nemam bolje losa graficka
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 11134 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 6.17
  • 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom