Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24407
Players nickname
Jigoro Kano
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 17, 2023
Time of violation
14:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=8i4apA82qdM

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
sve stoji neka dobiju kaznu i fam warn zbog ovoga ali vi takoder sto provocirate gurate ljude sa krova nije u redu nikako.. nemojte se cudit ako se pocnu neke stvari desavati
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
sve stoji neka dobiju kaznu i fam warn zbog ovoga ali vi takoder sto provocirate gurate ljude sa krova nije u redu nikako.. nemojte se cudit ako se pocnu neke stvari desavati
brate ja sam tu došao prvi, otišao na wc vratio se tvoja dvojica iz golda me gurnula, id 15316 na stepenicama stoji ne da mi da se popnem ponovo, govori mi da sam glupan i ti sad jos meni govoris nemoj se cuditi ako se pocnu neke stvari desavati, pokazujete ustvari pravu sliku o sebi
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
brate ja sam tu došao prvi, otišao na wc vratio se tvoja dvojica iz golda me gurnula, id 15316 na stepenicama stoji ne da mi da se popnem ponovo, govori mi da sam glupan i ti sad jos meni govoris nemoj se cuditi ako se pocnu neke stvari desavati, pokazujete ustvari pravu sliku o sebi
kad ste dolazili nama u dvoriste pravit se pametni i pucati po nama niko vam nista nije reko..
jos se pravili tulavi da ne znate da se ste dosli van grada na privatni posjed.. i nakon toga si imao suradnju s nama za ono i odustali ste sami niko vam nista reko nije.. sad se pravis pametan po forumu
 
Last edited:

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
A ovo a ono a ne ubijaj goldovce eno tamo hidra... Posvadjase se braca a teamovali se na eventima joooj ;(
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
kad ste dolazili nama u dvoriste pravit se pametni i pucati po nama niko vam nista nije reko..
jos se pravili tulavi da ne znate da se ste dosli van grada na privatni posjed.. i nakon toga si imao suradnju s nama za ono i odustali ste sami niko vam nista reko nije.. sad se pravis pametan po forumu
dobro vidim da ustaješ svaki dan na lijevu nogu... respect za Viktora i još par njih... ovo ostalo jedan obični 🥔
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
kad ste dolazili nama u dvoriste pravit se pametni i pucati po nama niko vam nista nije reko..
jos se pravili tulavi da ne znate da se ste dosli van grada na privatni posjed.. i nakon toga si imao suradnju s nama za ono i odustali ste sami niko vam nista reko nije.. sad se pravis pametan po forumu
Mi odustali? Ray nemoj da zajebavas ray. Nemojte vi o saradnji...
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Nakon pregleda dokaza odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.


•ID 25193 dobiće kaznu za kršenje Pravila događaja 1.2 + 1.3
•33897 dobiće kaznu za kršenje Pravila događaja 1.3
•15316 dobiće kaznu za kršenje Pravila događaja 1.3
•27606 dobiće kaznu za kršenje Pravila događaja 1.3​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom