Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19647
Players nickname
Vacci Hustler
Suspect ID
38844
Date of violation
Feb 24, 2023
Time of violation
22:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=F5uMt_CTp38

Forum warrior S. Vacci

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
372
Dok smo pokusavali da mu roba drugara krenuo je da puca na nas sa jos jednim likom, nakon sto smo mu ubili druga, on je seo u auto u koj ne mozemo da pucamo, znam da je ovo do servera , ali ja smatram da je ovo ba
 

Gucci_Playboy

Player
Player
Joined
Nov 27, 2022
Messages
38
Nema smisla ovo brate, imam i ja taj audi, sta treba da sednem da ne mogu da me ubiju nigde ...
Gledaj generalno igraci koji poseduju taj auto koriste situaciju … a situacija je takva da ko god je zaduzen za editovanje vozila idalje se bori da prvo vrati sva brendirana vozila koje su morali da uklone zbog rockstara, to nije jednostavan posao tako da dok dodje do ubagovanih vozila proci ce dosta vremena . Sad isti igraci mogu jednostavno da kazu “nemam drugi auto popravite ga” i tako zastite sami sebe. Ovaj problem jedino moze da se resi time sto ce da promene skriptu tih vozila …
 

igorfurlan

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
108
Dok smo pokusavali da mu roba drugara krenuo je da puca na nas sa jos jednim likom, nakon sto smo mu ubili druga, on je seo u auto u koj ne mozemo da pucamo, znam da je ovo do servera , ali ja smatram da je ovo ba
decko ispalio 300 metaka pogdoio ni jednom kupi ruke btw discord???
 

Patric Kirsa

Player
Player
Joined
Feb 25, 2022
Messages
70
Dok smo pokusavali da mu roba drugara krenuo je da puca na nas sa jos jednim likom, nakon sto smo mu ubili druga, on je seo u auto u koj ne mozemo da pucamo, znam da je ovo do servera , ali ja smatram da je ovo ba
kupio ruke na amazonu, i dobar MG xD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom