Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13655
Players nickname
Nizzy Sosa
Administrators nickname
Zoky Navaro
Date
Feb 25, 2023
Time
00:00
Proofs
admin pov

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
ovako, u poslednje vreme vecina kazna sto sam dobio su bile od zokyija, prosli warn sam dobio jer je speco a niko ga nije zvao, a bogami je ovaj put ista situacija, ja i moj drug bili ispred vlade sprdali se i iz sprdnje me pito dodji jedan na jedan van green zone, i ceka on mene tamo mi izadjemo kao i opalimo po metak dva iz sprdnje i vratimo se u green zonu da glasamo, ja glasam tamo izadjem iz vlade i dobijem jail, a niko ga od nas dvojice nije zvao da speca kao sto mi je zoky rekao da ga je neko na tiket zvao ali tada oko vlade nije bilo nikoga sto znaci da nas je target speco pitao sam ga ko ti je piso tiket on je reko da mi ne smije reci ali opet kazem, nije nikog bilo u blizini vlade niti u nasoj okolini, imam gadan osjecaj da zoky ima neki tik na mene i da me speca svaki tren da me sto pre jaila. zamolio bih da se admin kazni i da dobijem unwarn
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,114
Sami ste potvrdili sta se uradili i onda se zalite jer vas je admin kaznio? Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom