Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7226
Players nickname
Bruno Loto
Suspect ID
12347
Date of violation
Feb 25, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/3qh42-Et06M

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Kako te bre mali nije sramota gde ti je vaspitanje deres se ovde ko da ces da crknes za 40sekundi, sramota i ne vaspitanje sta reci treba da te je stid mozda zena imala neki problem ne zivi u igrici.
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
sve se vidi u pov 2 minute zovem prije tog sto sam upalio pov jos je u to vrijeme tajna radnja a afk je s tim da imam pov kako je prekrsila g.p 3.2
Nas ne zanima da li vi imate tajnu radnju, ako nema bolničara ili je u glavi, kupiš kod NPCa medkit i ideš dalje ali ne, ti si izgubio 5 min da je okačiš na forum, stvarno je sramota.
 

petarm

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
67
sve se vidi u pov 2 minute zovem prije tog sto sam upalio pov jos je u to vrijeme tajna radnja a afk je s tim da imam pov kako je prekrsila g.p 3.2
sve se vidi u pov 2 minute zovem prije tog sto sam upalio pov jos je u to vrijeme tajna radnja a afk je s tim da imam pov kako je prekrsila g.p 3.2
Bajo moj ti trebas 10min da snimas a ne 40sec hahaha
 

cone beli

Player
Player
Joined
Jul 14, 2022
Messages
117
Ovo je N E V E R O V A T N O sta ljudi kace mozda je devojka otisla nesto da uradi minut dva nije ni bitno.... katastrofa
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom