Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
16274
Date of violation
Feb 25, 2023
Time of violation
19:50
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Gk4dtN8cr6Y

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Ti Vilagerima mozes pljunut pod prozor posto si mali i nedorastao ni to nemozes tuce te kompleks, citam komentare tvoje i pitam se jesil dobro spavo posto ti je sve nepovezano idi uzmi klisko i klizaj se na ulicu ostavi se foruma i nebudi Toksican da svaki treci post tvoj. Forum warrior. 🤣🤣🤣
Uskoro POV ko su i koliki je Vildjerscic hahahhaha pa ka i zeceve smo ih pobili svojoj kuci nisu smjeli prici pa su se cak vracali iz bolnice odma pa su plakali zvali FIB i ovi nase ljude pobili fibovci ....uskoro sve izlaze dokazi sve je kamerica zabiljezila..... a oni da su posteni nebi nas kacili jer smo im 3ici brojali 5 sec i oni su dolazili bez brojanja na nas pucali ali na zalost opet su dobili po p...i ..... za mene su niko i nista i veoma mali jer da su posteni nebi ovo radili preko foruma.... a ovako smo ih naucili pameti nadam se a ako nismo nece uci u svoje dvoriste ako nastave ovako ....... eto toliko o tim malim vildjerscicima
 

Miladin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
73
Uskoro POV ko su i koliki je Vildjerscic hahahhaha pa ka i zeceve smo ih pobili svojoj kuci nisu smjeli prici pa su se cak vracali iz bolnice odma pa su plakali zvali FIB i ovi nase ljude pobili fibovci ....uskoro sve izlaze dokazi sve je kamerica zabiljezila..... a oni da su posteni nebi nas kacili jer smo im 3ici brojali 5 sec i oni su dolazili bez brojanja na nas pucali ali na zalost opet su dobili po p...i ..... za mene su niko i nista i veoma mali jer da su posteni nebi ovo radili preko foruma.... a ovako smo ih naucili pameti nadam se a ako nismo nece uci u svoje dvoriste ako nastave ovako ....... eto toliko o
Nemoj plaki molim te 🤣🤣🤣🤣. Pa ti si sine opasno Toksican 🤣🤣🤣🤣, Gde prestani da glumis pozoriste lutaka i u zvezdanim kapijama nestoji ti to. 🤣🤣🤣🤣 Cekam jos poruka o Vilagersima mali kompleksasu. 😘😘
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Vilidzersi nepostavljaju panel u tudje dvoriste pa govore da je kradja panela toliko jadno pa vas sve familije nevole
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Vilidzersi nepostavljaju panel u tudje dvoriste pa govore da je kradja panela toliko jadno pa vas sve familije nevole
Pa ti si bio kod te iste porodice i opet si zelio da se vratis trebao si 2x da budes kickovan ali eto zbog nekog poznanstva te ostavili takodje i od kad si vratio se u male vildjerse ponovo dolazis kod nas i kao da trazis da te pozovemo nazad ali od te price nema nista nit imas vise sanse da se vratis ........ a sad postavljaju panele pa sta cemo sa onim sto vasi pucaju bez brojanja ? mi smo 3ici brojali dok vasi nisu krenuli dolaziti kao da su na svadbi pa dobili svi po zubima pa onda placete fibovcima hahahahaahhaha placke male iz vildjersa placete muriji hahahahahhahahahahhahahahahahhaha
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Pa ti si bio kod te iste porodice i opet si zelio da se vratis trebao si 2x da budes kickovan ali eto zbog nekog poznanstva te ostavili takodje i od kad si vratio se u male vildjerse ponovo dolazis kod nas i kao da trazis da te pozovemo nazad ali od te price nema nista nit imas vise sanse da se vratis ........ a sad postavljaju panele pa sta cemo sa onim sto vasi pucaju bez brojanja ? mi smo 3ici brojali dok vasi nisu krenuli dolaziti kao da su na svadbi pa dobili svi po zubima pa onda placete fibovcima hahahahaahhaha placke male iz vildjersa placete muriji hahahahahhahahahahhahahahahahhaha
Sine kao mrvo nisam te molio da udjem nazad kod tebe a kao drugo imam respekta prema tim ljudima kao sto oni imaju prema meni i trece nekikaju i nesmanjuju rankove za gluposti kao sto ti radis i cetvrto pogledaj rang listu kad vec pricas o velicinama hvala i do slusanja
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Sine kao mrvo nisam te molio da udjem nazad kod tebe a kao drugo imam respekta prema tim ljudima kao sto oni imaju prema meni i trece nekikaju i nesmanjuju rankove za gluposti kao sto ti radis i cetvrto pogledaj rang listu kad vec pricas o velicinama hvala i do slusanja
Sine ne prdi nego ljepo da te pitam kako mozes u oci pogledat i caspera i makija tog na paklice sto svjetli kako te nije sramota poslije svega jos te prime nazad sto ne najbolje hahahahahah hit sineeeeeeeeee hit sineeeeeeeeeee
 

Tio Darkin

Player
Player
Joined
Jun 26, 2022
Messages
121
Sine ne prdi nego ljepo da te pitam kako mozes u oci pogledat i caspera i makija tog na paklice sto svjetli kako te nije sramota poslije svega jos te prime nazad sto ne najbolje hahahahahah hit sineeeeeeeeee hit sineeeeeeeeeee
Sto ih nebi mogo pogledat cujes li ti sebe seljaku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom