Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38735
Players nickname
Denza Wasinhgton
Suspect ID
16362
Date of violation
Feb 25, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://youtu.be/P-4OgfNmyCM

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
Nakon mog upozorenja da ne diže igrača digao ga je , čak i nakon drugog upozorenja je digao i drugog igrača , a u toku je pucnjava za padobran , kupi oružje od ubijenih i na kraju se vidi kako daje oružje i municiju drugom igraču
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
brate ja sam vec krenuo dizati kad si ti rekao, ne znam u cemu je tvoj problem.Namjestas mi dzabe.....
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
pucao si bolnicara i mg
Jesam drug opucao jednom ali nakon prvog upozorenja , a vidio si šta radi i da je krenuo dizati prvog čovjeka dobio je upozorenje , zašto je dizao drugog onda , ne može se dizati dvoje odjednom jebemu život , nego brate ovo je jedna situacija a vidio si na kraju šta radi bolničar kako im daje oružje , a imaš i drugu žalbu pogledaj kako me ubio bolnicar
 

Hendrix

.......
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
286
brate imas mic ko da pricas iz bunara nisi se cuo nemoj da seres vec sam kreno dizat al dobro self report ja ovdje nisam nista prekrsio tako da ono
 

DenzaWashington

Player
Player
Joined
Feb 11, 2023
Messages
248
brate imas mic ko da pricas iz bunara nisi se cuo nemoj da seres vec sam kreno dizat al dobro self report ja ovdje nisam nista prekrsio tako da ono
Mi sad čoravi i glupi na obje žalbe , pričekat ćemo odluku administratora
 

Ivica Bakar

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
161
Nakon mog upozorenja da ne diže igrača digao ga je , čak i nakon drugog upozorenja je digao i drugog igrača , a u toku je pucnjava za padobran , kupi oružje od ubijenih i na kraju se vidi kako daje oružje i municiju drugom igraču
Dobices ban, vredjas bolnicara...
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,963
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zalbu.

ID 16362 ce dobiti kaznu za FearRP
ID 38735 ce dobiti kaznu za G.P 6.5 + MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom