Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31107
Players nickname
jackal benassi
Suspect ID
2013
Date of violation
Feb 26, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=IpZtr7ReCA0

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
140
Dovoljno te poznajem Jackal da znam koliko gluposti objavljujes na ovom forumu.. i ja imam Pov isto ako te zanima, gdje sam vidjela da su samo paneli koji trebaju biti gotovi bili popravljeni a ostali ne. Samim time sam znala da će netko doći krasti panele i zvala FIB da nam pomogne.. ako hoćeš rado ti pokažem Pov koji traje 15 min od onog trenutka kad sam vidjela da su paneli popravljeni.. idući put se naučite kako krasti panele , i nemojte dolazit u familiju u kojoj je osoba koja vam je itekako mnogo pomogla i koja itekako dobro poznaje kako se krađu paneli 😉 Ljubi te Skyler ...ps bila sam ti u fam tako da znam da nemaš 500 panela 😘😘
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Dovoljno te poznajem Jackal da znam koliko gluposti objavljujes na ovom forumu.. i ja imam Pov isto ako te zanima, gdje sam vidjela da su samo paneli koji trebaju biti gotovi bili popravljeni a ostali ne. Samim time sam znala da će netko doći krasti panele i zvala FIB da nam pomogne.. ako hoćeš rado ti pokažem Pov koji traje 15 min od onog trenutka kad sam vidjela da su paneli popravljeni.. idući put se naučite kako krasti panele , i nemojte dolazit u familiju u kojoj je osoba koja vam je itekako mnogo pomogla i koja itekako dobro poznaje kako se krađu paneli 😉 Ljubi te Skyler ...ps bila sam ti u fam tako da znam da nemaš 500 panela 😘😘
Pa evo ovako ako trazis da ti odogovorim na gluposti koje pises ..... Usli smo ljepo rekli ovo je kradja panela brojali 5 sec zar ne ? na mom pov se vidi da nidje ja policajca nisam pucao pisao mi je 3.6 to je pokusaj ubistva drz.sluzbenika pod 1 pod 2 nije istina da si zvala nego je iz vase porodice sto se moze provjeriti pod 2 sta on ima dolaziti cuvati panele kao fibovac i to sam ??? u patrolu se ide 2ica i to ako nisi znala ..... dalje kad smo kod pomoci registrovali ste se za banku nema vas 5 online da idete na banku dok si na twinki bila u mojoj porodici i zahtjevala si da nasi napuste porodicu da predju kod vas da idu na banku ja sam ljepo pitao sve jel ima neko da zeli da napusti porodicu da se pomogne Skyler medjutim svi su odbili da napuste porodicu i da predju kod vas da ti pomognu ja necu nikoga da tjeram jedini koji je otiso je Jakov-Tio Gestappo i naravno ti se naljutila na nas a na mene nisi imala razloga ..... dalje pises mi na fem bubici na glavnom chatu da se glasa za Stefana a nisi se meni obratila jel to uredu znaci radis na svoju ruku ... JA I MOJA PORODICA PODRZAVAMO SAKETA SAKICA kako sam i napisao kasnije si napustila nasu fem sa twinki zar ne ?? ako ja nesto kazem pogresno slobodno reci ... a to da si pomogla ja ne znam dali je to istina mi smo svakako cekali 5 dana da nas prihvate evo poslije svih ovi tuzbi opet cu da apliciram pa ti eto ucestuj da se odbije nije problem ako mozes da utices.Sa postovanjem gospodjo Skyler
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
140
Mi da tražimo pomoć od vas bezrukih??? 😂😂😂 Ja sam vam tad rekla tko hoće da se dodje pucati i zabavit neka dodje, ali si ti gospodin tražio 500k za to, zamisli 😂😂😂 čuj ja zahtijevala 😂😂 Imali smo 2 državna službenika tu, ako ne vidiš dobro mogu ti rado i to dokazati...druze neman ja šta učestvovati da se odbije, dao Bog da dobiješ neformalnu brzo, zato što znam da ćeš je izgubiti odma. Pa vidiš da si forum Warrior koji nezzz šta će pa radiš ovo sve iz gasa...nažalost na tvoju štetu 🙈🐒
Nezzz dal ima itko na grandu da mu se nisi zamjerio, Al pomalo...nemoj ljude lagat...bili smo ti dobri kad si gubio plantažu pa je trebalo sazivati na sve strane i pokušati spasiti...ja sam vašu fam sa twinka napustila davnih dana, to ako nisi skužio onda žali bože što si lider..i bila kod vas isključivo radi Tia Gestappa..sačuvaj Bože....i Pov ti nije validan opet ću da kažem...ne čuje se zvuk 😘
 

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
140
I samo još jedno pitanje kad toliko pravila znaš...kako se vas troje usudi doći medju nas 7 koji smo u ful opremi i "brojati" nekome da izađe?
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
Mi da tražimo pomoć od vas bezrukih??? 😂😂😂 Ja sam vam tad rekla tko hoće da se dodje pucati i zabavit neka dodje, ali si ti gospodin tražio 500k za to, zamisli 😂😂😂 čuj ja zahtijevala 😂😂 Imali smo 2 državna službenika tu, ako ne vidiš dobro mogu ti rado i to dokazati...druze neman ja šta učestvovati da se odbije, dao Bog da dobiješ neformalnu brzo, zato što znam da ćeš je izgubiti odma. Pa vidiš da si forum Warrior koji nezzz šta će pa radiš ovo sve iz gasa...nažalost na tvoju štetu 🙈🐒
Nezzz dal ima itko na grandu da mu se nisi zamjerio, Al pomalo...nemoj ljude lagat...bili smo ti dobri kad si gubio plantažu pa je trebalo sazivati na sve strane i pokušati spasiti...ja sam vašu fam sa twinka napustila davnih dana, to ako nisi skužio onda žali bože što si lider..i bila kod vas isključivo radi Tia Gestappa..sačuvaj Bože....i Pov ti nije validan opet ću da kažem...ne čuje se zvuk 😘
Sramota i od tebe imam 10 svjedoka koji ce potvrditi da si zahtjevala da napuste nasu porodicu da predju u vasu porodicu da idu na banku..... naravno ja sam rekao 500k to jest pola nama pola vama jer ipak nasi bi ljudi preslo duplo vise od vas sto vas ima online ...... tako su oni zahtjevali da na taj nacin mogu samo izac iz fem i preci kod vas ..... Ja pre nikad nikoga nisam okacio sve dok mi nije prekipelo dok sam vidio da nepostoji drugi nacin ...... 100x su me ubijali na eventima bez ikakvi razloga 1000x su dolazili kuci bejtali bez brojanja me ubijali 1000000x su dolazili krasti panele nase da ne odbroje ...... pitaj boga koliko puta sam dobio warn jer nakon 10x i meni pukne film pa ga ubijem jer me smorio 10 puta mu brojim 11 put ga ubijem i on me okaci dobijem warn i sad se neko zali da sam forum warior e neka sam ali naucit ce se bar ponasanju jednom dva puta bogami da vidis kako 3ci put razmisljaju ....... pa imali ste kazem familijarni clanovi koji mogu da se provjere uostalom dolaze da brane panele i hapse a grad cvjeta kriminalom wow ... ja sam izgubio neformalnu i zato mi je zao jer sam robao antiradar ako nisi znala i zao mi je jer cjela fem ispasta radi toga a to dali cu je izgubiti to cemo da vidimo e tek onda ce da placete svi i platite cehove za sve nepravde koje ste ucinili ..... Samo iznenadjen sam da lazes i zao mi sto ti tako moram reci ...... nisi rekla tko zeli da se zabavi da dodje mi cesto dodjemo na banku i kad nismo reg da se ispucamo i pomognemo koliko toliko drugim fem koje su registrovane ....
 

JackalBenassi

Player
Player
Joined
Oct 16, 2022
Messages
229
I samo još jedno pitanje kad toliko pravila znaš...kako se vas troje usudi doći medju nas 7 koji smo u ful opremi i "brojati" nekome da izađe?
naglasavam da je receno ovo je kradja panela imate 5 sek .....i da ti na to gore odgovorim ako sam bez ruke znas kako si u areni zavrsila i ti i tio i da sam imao 3x vise kilova od vas mada to mi je ne bitno jos sam se zajebavao i pucao sta tek da dodjete i da se uozbiljim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom